Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap után forgalmivizsga...

Holnap után forgalmivizsga eléggé izgulok, mire figyeljek leginkább?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenre figyelni kell, de esetleg tapasztalatokat meghallgatnék kinek mi volt a hibája. És mire koncentráljak a legjobban?

2016. ápr. 13. 13:33
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlenül rossz témakörbe raktam, elnézést
2016. ápr. 13. 13:35
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az első vizsgám jól ment, már visszafelé mentünk amikor egy gyalogost nem vettem észre, és az oktatóm fékezett le.

Második vizsgán egyirányú utcából balra kanyarodásnál rossz sávba kanyarodtam ki.

Harmadik vizsgán olyan vizsgabiztost fogtam ki, amelyik nem nézte jó szemmel, hogy bénázok a parkolásokkal, azok soha nem mentek túl jól, ő ezért buktatott meg.

A negyedik vizsgán mentem át.

Nagyon izgultam, ami szintén rátett egy lapáttal az eredményre. De végül sikerült, nagyon örültem neki. Ez már lassan három éve volt, azóta rutinos sofőr lettem :D

2016. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
70%
Nézd a tükröket, az nagyon fontos és sok vizsgabiztos ugrik rá.
2016. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
70%
Mire figyelj? Hogy ne izgulj. Nekekm mindenből megvan a kategóriám szinte. A,B,C,C+E, De a kulcsa a nyugalom. Ha feszült vagy hibázol. Ésmire koncentrálj? A gyalogátkelőhelyekre,és egyirányú utakra. Parkolásra,és arra hogy 2 korigálásod van benne. Ne kavarodj meg a jobbra-vagy balra tolatásnál parkoloban,hogy mikor merre forgasd a kormányt. Sok sikert,és várjuk az eredményt
2016. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! :)
2016. ápr. 13. 13:48
 6/33 anonim ***** válasza:
Ha általában ilyen szétszórt vagy, hogy egy autóvezetéssel kapcsolatos kérdést is az állatok-vadállatok kategóriába írsz ki, akkor vizsga előtt elsősorban az a fontos, hogy aludd ki magad, hogy tudj koncentrálni!
2016. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
28%

Arra figyelj hogy mindenképp legyen nálad és a forgalmi vizsga megkezdése előtt ne felejtsd el a vizsgabiztosnak átadni a Deák-igazolványodat:


[link]

2016. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Eddig 3 vizsgán vagyok túl, május elején megyek negyedszerre.


Először rámentem a záróvonalra(nem átmentem)

Másodszorra a parkolásnál nem sikerült első igazításra szimmetrikusan beállni

Harmadszorra gyalogost nem vettem észre


Amire figyelj: Gyalogos, gyakran visszapillantó, tolatásnál ne csak tükörbe nézz, parkolásnál inkább időzz sokat, minthogy ne szépen parkolj. Legyél magabiztos, ha sebességkorlátozást mutató tábla volt, de kereszteződéshez értél ne félj felgyorsítani a megengedett sebességre egyből.

2016. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
40%
Első vagyok. Azt kihagytam hogy a középső türköt rendszeresen nézd, arra én is kaptam hibapontot hogy a mögöttes forgalmat csak ritkán figyeltem, pedig az fontos. Körforgalomban (ahol én tanultam nagyon sok volt) mindig időben tedd ki az irányjelzőt, ez is szokott hiba lenni hogy későn teszik ki. Meg ugye a gyalogosokra kell figyelni :)
2016. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Mindenki msot vizsgázik, mindenki izgul és mindenki itt tudakolja hogy en izguljoN?:D
2016. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!