Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy simson s51b-m. Most...

Deák Ervin kérdése:

Van egy simson s51b-m. Most rendeltem rá egy 17-es lánckereket. A henger 1x fúrt, nem gyenge. Szerintetek bírni fogja vagy nem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bírja. ár hegynek vissza kell váltanod valószínű, lefelé viszont magasabb lesz a vége.

hány sebességed van? Mert ha 3-as akkor lehet hogy többre mennél egy hosszú 4. beépítésével. Azok mindig lehagytak, nekem gyári 4-es enduróm volt.

2016. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most 4 sebességes. Hegy miatt nem kell aggódnom mert nincs a közelben és most rendeltem rá egy 26/30-as 4.-et
2016. ápr. 30. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Bírja vagy sem? Majd kiderül. Mivel nem gyári már a henger se, ígyvalszeg.
2016. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából egyszeri fúrás kb 0,5 mm(ha nem csináltattad extrán nagyobbra), űrtartalomban nem lesz ettől erősebb mint az új, inkább olyan lesz mint egy új, ha szépen be van járatva.
2016. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!