Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a simsonom (S51 B)....

Nem indul a simsonom (S51 B). Az lenne a probléma vele, hogy ma még ment szépen, városba is voltam vele, aztan 1orát kb pihent és indultam volna egy hosszabb útra de az út felénél megált alattam. Miert?

Figyelt kérdés

Gyertya kivan cserèlve,benzint kap rendesen de nemindul,tolással is próbálkoztunk de ugyse kapja el.

Mi lehet vele? Szüksègem lenne rá munkába járáshoz.pls



2016. máj. 1. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó helyen gyújt? nekem egyzser a lendkerék ékjét nyírta el, és pont úgy hogy megérkeztem a strandra, leállítottam, majd nem indult, és tolhattam 10km-t. Otthon gyújtás volt, csak nem jó helyen.
2016. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is nézd meg, van-e szikra illetve benzines-e a gyertya, ezek után lehet tovább próbálkozni, értelemszerűen gyújtás vagy karburátor irányba :)
2016. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


1-es vagyok. Igen ezzel kezdjük, de én abból hogy írja hogy a gyertya ki van cseélve illetve benzint kap, azt feltételeztem hogy ellenőrizte a szikrát is és nemzint kap nem a benzincsap helyes működésére értette.:)


De régen mi is azt mondtuk hogy a simsonnál ez a hibakeresés: szikra van, benzin van akkor megy.:D

2016. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fals levegöt se sziv?
2016. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,az volt az első hogy ellenőriztük van e szikra ès van.Benzint is kap rendesen ahogy kell..
2016. máj. 2. 15:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy órával ezelőtt beindult,járt szèpen aztán eltekertem az alapjárati csavart mert magas volt,azóta se tolásra se 100rugás után nem indul.:(
2016. máj. 2. 18:09
 7/7 Pintér László ***** válasza:
Na? Mi lett vele? Szimering?
2021. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!