Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem agy CBR 929 RR-t....

Vettem agy CBR 929 RR-t. /2000/nagyjából rendben is van. Mitől lehetnek a leírt problémák?

Figyelt kérdés

Hidegen pöccre indul.Melegen picit más a helyzet. Ha leállítom és rögtön újraindítom úgy OK. Ha várok 5-10-15 percet akkor már problémás az indítás.

5 perc után beindul,de még 10 másodpercig alig bír eljárni alapgázon.

10-15 perc után meg 20-30 másodpercig kell startolni hogy elkapja.

Ezenkvül a fogyasztás is szerintem túl nagy. 8,5 liter alatt nem tudtam vele menni.pedig 120nál gyorsabban nem mentem és 3000-es fordulatnál már váltottam.


2008. szept. 24. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu hogy sok uzemanyagot kap...
2008. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés a kompresszió, vagy nem volt alapos a bejáratási időszak. Nézd meg, van-e kartellgáz!
2008. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kompresszió rendben,szelepek rendben/márkaszervizben mérték/A számítógép hibakódot nem jelez.szerintük nincs semmi hibája.

Szerintem meg van mert nem hiszem,hogy normális az egy injektoros motornál,hogy ha elbillentem a motrot/pl letámasztom,akkor leesik a fordulat. Mostanra már rájöttem hogy ilyenkor az egyik henger hagy ki,vagy csak nem jár rendesen,mert nincs az a tipikus 3 hengeres hangja. Kicseréltettem a gyertyákat/márkaszervizben/ Még mindig csinálja.ráköltöttem 1 csomó pénzt,átnéztek mindent/gyertya,szelepek,kompresszió,légrendszer,kipufógó szelep,injektorok szonkronizálva/ ott vagyok ahol a part szakad.

2008. okt. 3. 00:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Própáld meg a tankot kimosni.Hátha.
2008. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A tartályt kimostam,TELJESEN TISZTA.

Már azon gondolkodtam hogy kipróbálok valamilyen INJEKTOR tisztítót amit a benzinbe kell keverni.Csak attól félek,hogy esetleg nem tesz jót neki,ártok vele.

2008. okt. 6. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!