Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok írni nekem olyan...

Tudnátok írni nekem olyan autókat amik kisebb méretűek ugymond "női autók"?

Figyelt kérdés
Bmw,audi,mazda vagy mercedes de más milyen is lehet.Hasonlóra gondolok mint pl a mini.Koszonom
2016. máj. 2. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Bmw: 1es, x1,z3,z4

Mercedes: a,b,cla,

Mazdákat nem nagyon ismerem. Ezeknek változó az áruk, az 1es bmw kb 2millio forinttol indul, de a cla merci joval dragabb.

2016. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nissan Micra, Audi A1, Suzuki Splash, Smart for four,A merci.
2016. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Audi TT...
2016. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tipikus csajos autók, amelyekben csak csajokat látok, azok a Minik, VW Beetle, de szeretik a VW Polokat, Ford Ka-t is, viszont utóbbiban meglepően sok fiút is szoktam látni. Ugyanúgy a Smarttal is. De nagyon kedvelik még a fiatalabb nők a BMW X6-ot, 10-ből 7 X6-osban fiatal nőt látok a kormánynál, de a Porsche Cayene-t sem vetik meg.
2016. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alfa Romeo MiTo. Nem túl nagy autó, szép olasz dizájnnal, sportos motorral. Bár a csomagtartója elég kicsi, szinte nincs is. 1.7 milliótól már lehet venni 2009-2010-es évjáratút.
2016. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat utana nézek mindnek :))
2016. máj. 2. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!