Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A kisebb méretű vizipipa...

A kisebb méretű vizipipa (37cm), ugyanolyan jó, mint a nagyobb méretűek?

Figyelt kérdés
Szeretnék karira vizipipát..:)és van egy, ami nagyon a tetszik az ára kedvező is, de nem tudom, hogy egy 37cm pipánák ugyanolyan jó füstje van e , mint egy 47cm v 55cm-nek. És abból is lehet sokat és erősen szívni vagy "elfogy" a füstje?Meg az is hallottam, hogy ezek a kicsik hajlamosak arra, hogy kaparjanak..
2009. dec. 9. 22:31
 1/8 A kérdező kommentje:

egyébként ez az a pipa, amelyik nagyon tetszik:

[link]

2009. dec. 9. 22:32
 2/8 anonim válasza:
én az 55öst javaslom, azt vettem én is a szántóra , sokkal jobban kapar mint az eke, csak néha ösztönözni kell...:S
2009. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pontosan ugyanilyenem van, és nagyon király! Ha nem spórolsz szénből + dohányból másfél órán keresztül füstölhetsz vele:D
2009. dec. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tök mindegy milyen csak legyen bele mindig 3-4g zölded, így két ünnep különösen jól esikXD
2009. dec. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pff..a pipát nem lehet használni drogozásra! értelmes választ vártam nem pedig egy tudatlan megnyilvánulást..gondolom csak a pont miatt kommenteztél, elég ciki...a többieknek köszönöm:)szerintem megveszem:)
2009. dec. 12. 00:53
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem ennél kisebb van sokkal,pont azért,hogy bférjen kistáskába is...és nem érzek sok különbséget mint a nagynál
2010. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet már nem veszed észre hogy írok :) de csak annyit akarok pipával is lehet füvezni...mi már nem egyszer csináltuk így, szóval =)

nem kötekedni akarok,csak hogy tudd :)

remélem már van pipád és örömmel hasznnálod ;)

üdv.

2010. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sziasztok!már meg van a kicsike és nagyon szeretem:)tényleg lehet vele fűvezni? én azt hittem, h olyan sokat kell ahhoz bele tenni, hogy "használjon", hogy nem is éri meg...nahh mind1:);)azért köszönöm, hogy elárultad ezt is:P
2010. ápr. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!