Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renault Talizmán miért...

A Renault Talizmán miért olyan drága?

Figyelt kérdés

Az alapkivitel (fap) 7,5 millió forint.

Igaz, itt az alapverzióhoz dízelmotor jár.


A konkurens Peugaot 508-as 6,5 milliótól indul.


Egy passat 7,6 milliótól indul, de az alapkivitel 1.4 benzines.

Legolcsóbb dízelmotorral 7,9 millió.


A Renault, szerintem kicsit túlárazta ezt a kocsit.

Nagyon szép,tágas,elegáns autó ez a Talizmán, de ez a pénz sok érte.


A francia autók előnye mindig az volt, hogy olcsóbban kínálták ugyanazt, mint egy német.



2016. máj. 2. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ne árazta túl, én nekem volt szerencsém kihozni 1 napra egy Talisman-t (tesztautót) full-full volt közel 12 millió. Ha nem akarsz tömeg BMW-s meg Audi-s lenni akkor tökéletesen megfelel. Minden megvan benne ami kell. Jobban felfigyelnek rá mint egy BMW-re.
2016. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Új modell, annyira fel van kapva, hogy már a könyökömön jön ki a sok Talisman istenités. Amúgy is a Passat konkurensének szerették volna gyártani. Eddig veszik is elég szépen. De egy év múlva szerintem 6,5 milla lesz az alapár...
2016. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Mert hajlandók érte annyit fizetni!

Nem hasraütés szerűen szabták meg az árakat! Te a hasadra ütöttél és azt mondod, hogy ez sok! A Renault pedig piackutatást végzett, felmérte a fizetőképes vásárlási szándékot, valamint tudja mibe kerül előállítani!(nem nem az anyag költség hanem mindenen fejlesztés stb.) valamint belőtte mekkora haszonkulcs %-al tudja eladni! Úgy néz ki, hogy egész jól belőtte, mert fogy.

2016. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló autók hasonló árakon mozognak, csak itt a marketing tette a dolgát.
2016. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!