Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten van olyan hely,...

Budapesten van olyan hely, ahol tudnak beszerezni ritka/ritkább gumifajtákat használtan?

Figyelt kérdés

Jófogáson vagy 60-80 ezer/4 darab, és akkor ez a legócskább, vagy agyonkopott 2-3 mm-es a használt.

Nekem egy 4-5 mm-es kevésbé kopott is jó lenne, mert hobbi autóra kell, és úgyis csak elöregedne rajta az új gumi, szóval mindenképpen használtat szeretnék, de a környéken nem találok.

Egyébként 195/40 R16-ra lenne szükségem.

Igazából az ócskasággal sincs bajom, nem gond ha kínai, csak nem 80 ezerért.

(a kocsival télen nem is megyek, úgyhogy ez nem a hagyományos a minőséget meg kell fizetni, meg ezen ne spóroljak történet)


2016. máj. 2. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen drágák a szétkopott használt gumik?
2016. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az új kerül ennyibe, a szétkopott meg 2 mm, amit nem teszek fel az autóra.

Ha az első mondat miatt kérdezed, ott a vessző de a kedvedért máshogy írom:

-A jófogáson az új gumi 60-80 ezer forint, és ez kínai, vagy van még agyonkopott olcsón amit maximum a gumifalba építenék be.

2016. máj. 2. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Félreolvastam. Az nem lenne jó hogy veszel egy 3mm mélységűt és megvágatod?

Szoktam látni nagyobb mélységű gumikat is 4-7 mm mélységűek között is. Azt vettem észre hogy kicsit felfelé szoktak kummantani az eladók úgyhogy amire szt írják hogy 6mm az inkább 4-5.

Inkább azt modnanám hogy legyen a leggagyibb legolcsóbb gyártmányú de új mint egy ki tudja milyen módon használt.

2016. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy megveszed a használtat és futoztatni.
2016. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!