Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Power szelep vagy sem?

Power szelep vagy sem?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyen a power szelepes és az anélküli motor (2t). Tudom mire jó, meg hogy működik, de még csak 50esem volt. 125-öst akarok, de kíváncsi vagyok melyikkel "milyen érzés" menni, melyik a pörgősebb, erősebb, melyiknek milyen a hangja. Hangjában arra gondolok, hogy ding-ding-ding-drííííng-di-di-di-di-ding :D az a faxa csettegős hang az tetszik nekem. Tudom kipu, meg dob függő, de a hangja lehet más a poweresnek. Nem tudom.. Ja lécci olyan írjon aki már ment ilyen motorral/motorokkal.

pl.: Gilera RX Arizona elvileg powermentes. Többet nem ismerek csak powereseket.



2016. máj. 2. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírva elég elhetetlen lenne átadni az érzést, szóval max kiprobélsz egyet-egyet
2016. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És neked melyik jön be jobban, melyiket szereted jobban vezetni?
2016. máj. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!