Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Ibiza SportCoupé 1.4i...

Seat Ibiza SportCoupé 1.4i vagy Ford Focus 1.6 VCT Sport? Első autónak?

Figyelt kérdés

Rólam: 20 éves egyetemista vagyok, azért veszek autót hogy a hétvégéken kirándulhassak párommal, a nyarat nem is mondom. Többek között cél lemenni az új autóval Horvátországba is.


Seat Ibiza SportCoupé 1.4i:

Műszaki adatok:

r.v.: 2009, 1390cm3, 63kW (86PS), Generáció: 6J, P, M5, Benzin, Euro 4, 3 dv., (5-miestne), 170000 km, Fehér farba, VIN: VSSZZZ6JZ9R152391


A fogyasztás a jármű (l/100 km):

A városban: 8.2, a városon kívül: 5.1, kombinált: 6.2


Biztonság:Szervokormány, ABS, ESP (VDC), DSC (DTC), Isofix, Légzsák 5x


Komfort: Manuális klimatizáció, Központi zár, Elektromos szabályozású elsőablakok, Távirányítás, Rádió, Első tulajdonostól lenne


Ford Focus 1.6 VCT Sport:

Műszaki adatok:

r.v.: 6/2006, 1596cm3, 85kW (116PS), Generáció: DA3, P, M5, Benzin, 5 dv., (4-miestne), 188000 km, Kék szín


A fogyasztás a jármű (l/100 km):

A városban: 8.7, a városon kívül: 5.1, kombinált: 6.4


Biztonság: Légzsák 8X, EBD/EBV, Szervokormány,

ABS, Fékaszisztens (BAS), Isofix


Komfort: Központi zár, Elektromos szabályozású elsőablakok, Elektromos beállítású tükrök, Automatikus kétzónás klíma, Távirányítás, Rádió/MC/CD, Fűtött szélvédő, Kartámaszok, Kültéri hőmérő


Egyéb:Alumíniumtárcsák, Ködlámpa, Immobilizer, Fedélzeti számítógép, Füstüveg, Téli és nyári gumik, sosem karambolózott


2016. máj. 3. 08:22
 1/4 A kérdező kommentje:
A paramétereket szlovákról fordítottam, egy két eredeti szó benne maradt. :-)
2016. máj. 3. 08:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább a Focus.


Nagyjából egy kategória, de ha autópályázni is akartok gondolom a nagyobb távokon akkor jól jön az erősebb motor.

2016. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hosszabb távokra nem dízel kellene inkább ha túrázni akartok csak vele?

Nem vagyok Ford párti, én inkább néznék egy 110 lóerő körüli dízel Golf-ot, Leon-t. (Eleve a Focust célszerűbb lenne ezekhez hasonlítani)

2016. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

volt egy 1.8focusom. fogyasztasban 8liter alatt ne remenykedj.kizart!

amugy sosem hagyott cserben 3ev alatt

sportosan mozogtam vele 12 liter mellett

lecsereltem egy golf mk4re 1.9tdi. menettulajdonsag köszönö viszonyba sincs a focussal.sem a dinamika.DE produkalja a hihetetlen 4.5literes fogyasztást orszaguton.varosban 6

2016. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!