Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első Autónak mit?

Első Autónak mit?

Figyelt kérdés

650-700.000ft körül lenne rá pénzem csak a kocsira.+az átirás.


Gondoltam ezeket:

Ford Mondeo

Ford Focus

Opel Astra G

Seat Ibiza


Ezekről mi a tapasztalat vélemény ?? :D



Vagy mit ajánlotok ilyen árban ami, viszonylag nem kell rá sokat költeni, olcsok az alkatrészek, stb.


Előre is kössz.

17/f



2015. júl. 13. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
BMW X6 vagy Mercedes G
2015. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Seatot kilőném, többi oké vagy esetleg Mazda vagy Toyota. Az sem mindegy mennyit mész egy évben 15 ezerig benzines főleg ha városban használod. Esetleg Suzuki.
2015. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 joco5582 ***** válasza:
86%

Dobáljatok meg sárral, de én egy Suzuki Swiftet vennék ennyiből.

17-évesen tudom az ember BMW-kről Audikról, meg sport kocsikról álmodik, de ezek fenntartása nem csak pénzigényes de még jó szerelőket is kell találni hozzájuk. A sarki Pista bácsinak nem lesz célszerszáma, és a trükköket se fogja ismerni.


Az igazi szabadságot, hogy tankolsz mész, haverok buli a Suzuki tudja. Ha bekattan a tuning őrület, kismillió kiegészítő van hozzá, ha épp rally kattanna be és kiderül, hogy mégse vagy olyan jó mint ahogy a Need for speedes srácok, akkor sincs dráma. Fillérekből összerakod a kocsit.


Ha meg úgy alakul, hogy el kell adni, akkor reális áron pikk pakk eladhatod, vállalható buktával.


Végül meg a legtöbb haver, ismerősöm így vagy úgy egy csapott hátú Suzukit vett. Külföldre is el mernek indulni. Persze előtte megvolt a "felesleges" kör.

Szerintem vállalható autó példás megbízhatósággal, és ha majd beüt az 5ös lottó, jöhetnek a komolyabbak.

2015. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csajozni kell?
2015. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem inkább közlekedni
2015. júl. 13. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:
astra G szerintem olcsón fenntartható,persze saját tapasztalatom nincs.
2015. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül Astra G, esetleg benzines Golf IV-t is kifoghatsz már ennyiért jobbat.
2015. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy eggyel kisebben kell gondolkozni (Polo, Corsa) jobban felszerelt kijön ennyi pénzből
2015. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3-assal értek egyet!!!
2015. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
SEAT Ibiza jó választás !
2015. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!