Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó hifik mindegyik...

Az autó hifik mindegyik típusa, az összes autóba betehető?

Figyelt kérdés
Autóhifit szeretnék cserélni. Ha bemegyek egy boltba, kiválasztom a nekem tetszőt. Biztosan jó lesz az autómba? Vagy bizonyos autókba, csak bizonyos hifik tehetőek?
2016. máj. 3. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hátsó ülésre, csomagtartóba mindenképp.
2016. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. :)

Szval mi alapján kell ezt megválasztani? Mert neten nézegettem ilyen termékeket, és nem volt megadva hogy milyen autókba építhető be. Honnan tudhatom?

2016. máj. 3. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sima szabványos ( Márpedig 99%-ban azok ) akkor bele tudod tenni.
2016. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:

kezdjük ott hogy te mit nevezel autóhifinek.

többször találkoztam már azzal hogy valaki az autósrádió /fejegység/ eket már autóhifinek nevezte.

azokat méret szerint csoportosítják,általában 1din illetve 2din-méretűek.

1din-es fele akkora,tehát oda nem építhető be 2dines rádió,fordítva viszont igen,egy beépítő kerettel.


a valós autó hifi viszont nem ennyi,hanem erősítő,kábelek,hangszórók együttese a hifi.

erősítő bármilyen kocsiba tehető,kérdés hol nincs útban vagy hol van hely.

hangszóró már kényesebb,ott ha nem akarsz átalakításokat akkor tudni kell milyen átmérőjű hangszóró kialakítás van az ajtóban illetve a beépítési mélységet,hogy le engedett ablak ne ütközőn bele a hangszóró mágnesébe.

ha pedig nem gond az átalakítás akkor meg bármi berakható bármibe,profira bízva még szép is lesz.

2016. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!