Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 coupe vagy sportback?...

Audi A5 coupe vagy sportback? Melyik miért? Mindennapi használatra.

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik, miért?:D
2016. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Coupen gondolkozok, csak nemtudom h van e hatranya!?
2016. máj. 4. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Coupe szebb szerintem, hátránya pedig van bőven a 2 ajtós autóknak. De megéri ha egyedül vagy 2en jártok az autóval. Nekem az egyik álomautóm az A5 coupe.
2016. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen hátrányokra gondolsz?
2016. máj. 9. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Csöppet körülményesebb a beszállás, ha ültök elöl ketten és fel akarsz venni még két embert. Vagy ha gyerek van a beszállás sokkal nehezebb (cserébe nem nyitja ki gyerekzár nélkül se az ajtót, mert nincs).

Úgy rémlik - nem biztos - hogy a Coupé 4 személyes a Sportback meg 5, nem?

2016. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A sportback is 4, de van belőle ritkán 5 személyes is, de méretbe ugyanazz , amugy szerintem minden kocsi kenyelmetlen 5 szemellyel. Mármint hátul 3 személy csak nyomorogni tud.
2016. máj. 9. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Coupenak, azaz a 2 ajtós laposabb is, és ha be is tuszakolja magát valaki a hátsó ülésekre, nem fér el a feje. Amúgy maga a helykínálattal nem is lenne nagy gond. De egy 50 év körüli magasabb ember, akinek gondja van a hátával, be sem tud szállni hátra.
2016. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!