Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004-es Audi A3. akkor volt...

Bartók Roland kérdése:

2004-es Audi A3. akkor volt váltás előbb volt a külön díszrácsos utána jött az egybe díszrácsos szerintetek át lehet alakítani az újabb fajtára ha mindent cserélnék homlokfal lámpa mot. Tető lökös sárvédő?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Át lehet, de csak ha értelmesen meg elsz cisnálva nem fele ilyen fele oylan :D
2016. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ebben a témában pont korrektül otthon vagyok!


A 8P-s Audi A3-ast amiről beszélünk 2003-2013-ig gyártották!


Az első ráncfelvarrást 2005-ben kapta, ekkor jött be az 5 ajtós Sportback változat is.


Nah itt ugye a double frame helyett kapott egy single frame-t.


Meg lehet oldani az egybe hűtőmaszkot, csak nem éri meg.


Ugyanis kell egy első lökös hozzá, single frame műanyagokkal, ráccsal stb.., de ez nem passzol a 2003-2004-es verzióhoz, szóval még egy motorháztetőt is cserélni kell hozzá. Plusz ezeket színre fújni.


Ha fanatikus vagy megéri megcsinálni, ha nem vagy az, akkor ez olyan tétel, hogy egy kis kozmetikáért nem hiszem, hogy megéri.


Mondjuk, egyre olcsóbbak ezek a tételek, én jópár évvel ezelőtt vaciláltam ezen, de akkor 2 kiló felett volt, mire összeadtam a költségeket! Akkoriban ez nekem nem ért ennyit. Ma ezt mennyibe kerül kivitelezni fogalmam sincs!


Egy ideje már BMW-s vagyok!

2016. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönömba választ de mivel a kocsi eleje össze van törve igy mindenképp uj alkatrészek kellenek igy adott a helyzet :-) a motorháztető is má fajta nem jo a régié? Csak mert a katalogus 2008. 04- ig ugyanazt adja
2016. máj. 6. 07:03
 4/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem jó a motorháztető sem, mert egy nagyon picit másabb a bevágás, de itt egy pont a témával foglalkozó topic!


[link]

2016. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!