Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásaroltunk egy új suzuki...

-ZsoLT- kérdése:

Vásaroltunk egy új suzuki vitarát. A szervízben említették, hogy okostelefon navigációját is felismeri, ami nekem nem jött össze (iphone 4). Ha valaki ért hozzá, vagy találkozott a problémával megköszönném ha írna róla hogy is működik a dolog?

Figyelt kérdés

#navigáció #Suzuki #Vitara #okostelfonról
2016. máj. 5. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem ertem: uj autot veszel, sokmillioert, es a gyk-n kell megkerdezned, hogy hogy hozd ossze a navigaciot?


Mire van az autoszalon, az elado, a szerviz, nem arra, hogy azert a rakat penzert effektive a s**gedet is fenyesre nyaljak? De komolyan, dolgozzanak mar meg a penzukert...

2016. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valami nagyon nem stimmel, hogy itt kérdezed...menj vissza a szalonba(ne a szervizbe) és állíttasd be...ha nem tudják megoldani, akkor kérj ötvenezer árengedményt hamis reklám miatt(vagy többet)


ott ne hagyd az autód, mert abból kiderül, hogy fingjuksincs a témával kapcsolatban...

2016. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szalon nem is adhatta volna ki úgy az autót, hogy a telefonod nem applikálja a járműhöz.
2016. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Itt kérdezd meg, biztos kapsz választ!


[link]

2016. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem iPhone, de itt egy videó, hátha segít. [link]

Vagy kábel segítségével vagy Bluetooth-tal működnie kellene, viszont ha a "telefon felismerés" kimerül a Mirror Link szolgáltatásban, az valószínűleg nem fog működni vezetés közben "biztonsági okok miatt" : [link]

2016. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kiskönyve? Uj autohoz kell elnnie.
2016. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen segítő készek vagytok.

Az autót édes apám vásarolta, természetesen felvilágosították mindenről a suzuki szalonban, össze is applikálták a telefontjával -de csak bluetooth-on keresztül- , illetve ahogy írtam említették a navi. valamely használati lehetőségét is (pl. telefon adatkábellal). Arra viszont nekem kellet rájönni, hogy nem minden telefonnal kompatibilis, ha adat kábelal szeretnénk össze kötni. Valószínüleg az újabb telefonoknak gyorsabb az adat átviteli kapacitása, mindt egy 5 évvel ezelőtti applephone4-nek, a heverom iphone 6-osával tökéletesen működött a lebutított mirror link és a térkép, vagy csak kompatibilitás kérdése.?

2016. máj. 7. 00:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan az az ios verzió van a te telefonodon is mint a haverod I6-ján, amivel működött?
2016. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet rajta ugyanaz az iOS, mert az iPhone 4 nem kapta meg az iOS 8-t, az iPhone 6 meg eleve azzal jött ki.
2016. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem érti meg a túl széles körű fejlesztés, egy 4s-el még elboldogúlna szerintem, a sima 4 az már túl öreg. (jail break nem tudom segíthet-e?? )
2016. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!