Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Ceed kombi 1.4 CVVT-ről...

Kia Ceed kombi 1.4 CVVT-ről (2016) milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyen kis motorral megvenni évi kb 25e- kmre? Nem városi autó lenne. Család miatt kell a nagy autó, de elsősorban munkába járásra használnám, ez napi 60km pálya/főút.

#kombi #KIA #CEE'D #Kia C'eed #családi autó #1.4cvvt #1.4 cvvt #családi kombi
2016. máj. 6. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Ilyen távolság mellett már elgondolkodnék egy 1,4 diesel mellett, pedig én benzin párti vagyok inkább. Egyébként elég erős az autó számomra, 1,4-es benzines motorral is, de autópáylázni egyébként sokkal jobb egy diesellel, apum egy hyundai i 30 1,4 dieselel járogat, az sokkal jobb autópáylára, a két kocsi egyébként nagyon hasonló.

Mindenképpen mindkettőt megnézném.

Én hosszú távon jobban bizok a benzines motorokban, de ha 5 évre tervezed a kocsit és utána csere akkor úgy is garanciális és nem érint a drága karbantartás.

Ha a költségek miatt választod a benzinest 2011-ben mi is igy tettünk akkori kia ceedünknél akkor se fogsz igazán csalódni, vagyis én nem csalódtam. Szerintem próbálj ki egy kia ceed benzines és dieseles, ugyan így hyundai-t is csak hogy legyen viszonyitásod, én most hiába irom mennyire elég az 1,4 -es motor is , mikor olvastam oylat itt interneten ,hogy milyen gyenge stb, pedig szerintem nem igaz.

2016. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Meg lehet venni, el lehet ilyen kis motorral is közlekedni, de oda kell figyelni rá hogy ne hajszold túl, mert az hosszú távon megbosszulja magát. Melóba járkálni meg nem is kell nagyobb motor.
2016. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25k hoz inkább dizel már.
2016. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2017 ben vettem egy teljesen uj KIA Ceed 1,4 benzinest!

Fogyasztas aglagban 6,2 L, tökèletes auto, jol vezethetô, kènyelmes . Remèlem jol valasztottal es benzines vetted!

2018. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!