Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható, jó, olcsó autószer...

Megbízható, jó, olcsó autószerelő? Ismertek ilyet Budaörs környékén?

Figyelt kérdés
Elérhetőséget is kérnék. Megy a zöld kéz annak aki ír. :)
2016. máj. 6. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Van néhány jó szerviz itt Budaörsön, de ilyen nincs egyszerre..


az olcsó azt jelenti, hogy szeretnél baromi jól járni, a szerelő meg dögöljön éhen, ráadásul okosba lenne az igazi..


tucc élni..


csak piros kéz léccíííí...

2016. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olcsó helyett írhattam volna azt, hogy korrekt áron. Ne kérje el a 10 szeres árát, ennyi! Sok márkaszerviz sajnos még mindig ezt műveli. 80 ezer forintos olajcsere és társai.. (Nissan) Szóval, ha tud valaki a kérdésre értelmes választ írni, az jó volna.
2016. máj. 6. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést már én is feltettem korábban sajna semmi válasz nem jött. Ne ingyen dolgozzon, de ne is szakszerviz áron és jól, én is keresek ilyen szerelőt.

A legtöbb magán akit ismerek vagy nagyon pocsék szerelő, nincs más melója, de nagyon olcsó vagy ugyanannyit kér és aranyláncos fuxos pénzéhes akkor meg már inkább szakszervíz. A kettő között kellene.

Észak pesti régióban főleg.

Ismerek egyet Gödön aki pont az arany középút és jó is nagyon, de iszonyat tele van maszekkal is, meg persze dolgozik is és sosem ér rá sajnos...

2016. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MIndenki az ismerősét ajánlaná kb.
2016. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!