Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson után mire figyeljek...

Simson után mire figyeljek vezetésnél, ha kaptam egy Kawasaki Ninjat?

Figyelt kérdés

Tanulómotornak volt a sámson, hogy tudjak sebességet váltani, és manőverezni tanulni.

Most meg van a kawasaki, de még csak nézegetem, de indítottam, és az udvarban mentem vele.

Hát nem simson, az biztos.

Közúton mire figyeljek, azon kívül,hogy nagyon megy!



2016. máj. 7. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben én azt szoktam elfelejteni hogy a nagymotornak a tömege is jóval nagyobb. Ezért a kanyarokat is úgy akartam bevenni vele mint mondjuk egy Simsonnal.
2016. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye vicc?

Mintha eddig lett volna lábbal-hajtós kis gokartod, és most át akarnál ülni egy F1-es gépbe, közúton.

Vagy kis kerti traktoról átülnél egy Scania versenykamionra és indulni akarnál a Páris-Dakaron.


Mekkora udvarotok van, hogy abba tudsz egy ekkora géppel menni?

Min vizsgáztál le "A" kategóriára, ha eddig nem ültél ekkora motoron, nem tudod mire kell figyelni?


Anyuit kérek, írd már le, mikor merre akarsz menni vele, hogy még véletlenül se járjak arra!

2016. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Mindkét válaszoló nagyon jókat írt! saját személyes tapasztalatom (nőnemű vagyok), hogy amíg a Simsonnal vidáman motoroztam, utána a férjem nagyobb köbcentis Java-jára felültem, meg akartam tanulni azon is vezetni, de sajnos kútba fulladt a dolog: ugyanis nem én vittem a motort, hanem a motor engem - az pedig már régen rossz... (magyarul akkora volt a tömege, hogy nem tudtam uralni)


Nagyon- nagyon óvatosan menj vele, mert egy jó ismerősöm lánya úgy halt meg, hogy a fiúja kapott egy új motort, elmentek az első nagyobb útra kirándulni és mindketten meghaltak. Nem rémisztgetni akarlak, csak a valóságra ráébreszteni - óvatosan!!!

2016. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval eddig nem ültél semmi máson csak a Simsonon... ez akkor vicces lesz nagyon. Bár gondolom akkor jogsid sincs rá.
2016. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Full kamu
2016. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Persze, hogy kamu... Ninjábó is gyártottak egy raklap változatot különböző motorokkal és folytásokkal! Megtanulni váltani... legalább valami vicceset találnál ki!
2016. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!