Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F (1994) megadta...

WOLF_777 kérdése:

Opel Astra F (1994) megadta magát és nem indul valakinek valami ötlet mitöl? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap Budapesttöl 60 km-re tankoltam bele majd 20km után leállt alattam elsőre betolásra beindult viszont utána megálltam és másodjára már húzásra sem indult az autó.

Természetesen egy darab szerszám sem volt nálam így felhívtam az egyik ismerősöm hogy jöjjön értem és húzzon fel Pestre 8 óra környékén az autóból a világítás is elment igy Gödöllőn hagytam.

Az alapjárata nagyon magas volt és valószínüleg a bendix se húz be. És nem is teker!

Kérdés tehát mi baja lehet?

Esetleg valami jó szerviz Budapesten?

Akinek volt hasonló problémája megosztaná?



2016. máj. 7. 09:57
 1/2 hosaxx ***** válasza:
Amit leírtál abból két dolog következik.Szar az aksi és elfogyott az üzemanyag.E kettő nélkül esélyed sincs,hogy a műszer üzemeljen.
2016. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BiTOPro97 ***** válasza:
Mindegyik F Astra benzinesben vagy egy gyári/tervezési hiba, egy 5 Forintos nagyságú elektronikai alkatrész.
2016. júl. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!