Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az miért van hogy amióta...

Az miért van hogy amióta feltettem a nyári kerekeket azóta minden második ember "megbámúl" az autójából, utcán?

Figyelt kérdés

Prémium autóról van szó de lehet belőlük napközben is látni.

Az eredeti kerék méret 18 coll ,ami rajta van az 20.

Amit még mondanék hogy kb 4-5 cm -rel kíjebb áll a kasztniból. Mostanság vettem észre hogy mint mondtam sokan megnézik, eddig nem nagyon figyeltem meg pedig már fent van kb 1 hónapja. Még annyi hogy a felnik Króm színűek ebből kifolyólag pedig nagyon fényesek.



2016. máj. 7. 16:43
1 2
 1/16 vatafak ***** válasza:
93%
offtopic! ezt a dicsekvés kategóriába kell posztolni :)
2016. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Tudjuk a "prémium" autó itt a 15 éves szakadt audit takarja, nem érdekel senkit pali.
2016. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom jót röhögnek rajtad, és közben azt gondolják, hogy a hülyegyerek vett egy ezeréves szakadt audit, aztán rászerelt négy lopott kamionfelnit. Elképesztő cigányosan nézhet ki a verda. Kérlek tégy fel róla fotót, hogy mi is "irigyelhessünk"!
2016. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

Valószínű azért, mert bejön nekek, vagy esetleg irigységből nézik meg.

nekme is egy 20 éves bmw és 19 es alufelnikkel gyakran nemcsak a nök férfik is utána fordulnak, mivel egy jo felni sokat tud dobni.


2. azért nem kell leirni egy rgéi kocsit, enyém is 20 éves de 180 at lazán megfutja


[link]

2016. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Azért néznek hogy milyen szánalmas hogy egy 20 éves Audi A6ossal azt hiszed hogy te vagy a jampi :D
2016. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tomcatters ***** válasza:
65%
En is megnézem ....,nem rosszból,de iszonyat ronda egy 20" felni .. kiveve ha eleg nagy az auto pl hummer azon elmegy .... en automon a 17" ami még elmegy... lattam olyat mint az enyem 18" Mar az is idiotan nezett ki :D
2016. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy az szabálytalan ha a kerék olyan széles, hogy már a kasztnin is túllóg. Ilyenért meg is büntethet a rendőr és a műszakin sem menne át.
2016. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen, valoszinuleg azt nezik, hogy hogyan fogja feldugni a popsidba a rendor a gumibotjat a kilogo kerek miatt:)
2016. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen ,amugy tenyleg bugyutan nezhet ki 20 kerék virsli gumi kombó :) En is azert bamulom meg,mert ami mar tul csúnya azt is megnezik az emberek egyébként :) Amugy az en 1.4 corolam is kiviszi a 180-190 et :) 15 éves
2016. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem rossz próbálkozás, de azért nagyon lejött, hogy csak dicsekedni akarsz.
2016. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!