Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen üzenete van számotokra,...

Milyen üzenete van számotokra, ha egy ember az alábbi autókból száll ki?

Figyelt kérdés

1: Mercedes

2: Audi

3: BMW

4: Volvo

5: Lexus


Mindegyik autó max 4-5 éves, 10-15 millió Ft értékű.



2016. ápr. 6. 17:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Pont leszarom. Komolyan. :)
2016. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyen üzenet, csak feltételezem, hogy nem él rosszul, de ennyi. Nekem például 9 éves alig 3 milliót érő fekete Audim van, és laikusok drágának látják. És látom sokszor hogy csúnyán néznek rám. Vagy nem csúnyán, de távolságtartóak, mert azt hiszik milliárdos vagyok. Pedig nagyon nem, teljesen átlagember. Ezért nem is lesz a következő autóm fekete.
2016. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

2: Hát ha 9 éves és 3 mill körül ér, Akkor az olyan A4-A6 környéki lehet.

Ahhoz azért nagyon sötétnek kell lenni, hogy valaki ezek alapján milliárdosnak gondoljon.

2016. ápr. 6. 17:42
 4/39 anonim ***** válasza:
69%

Az első szó szerint leírta, amit akartam. Pont leszarom.


Illetve mégsem: számomra az autó egy közlekedési eszköz. Nem érdekel, ki milyen autót vezet (mert az, hoyg kiszállsz egy autóból, nem jelenti azt, hogy az a tiéd, ugye), az teljesen irreleváns számomra.


Viszont ha valaki azt hiszi, hogy az alapján ítélem meg, hoyg milyen autója, van, na arról tényleg van véleményem. És nem jó.

2016. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
4: Nézd, ma már egy autó nem csak közlekedési eszköz - de talán soha nem is volt csak az.
2016. ápr. 6. 17:56
 6/39 anonim ***** válasza:
64%
Nekem semmi, de itt a környéken rengeteg ilyen autó van (Győr), senki fel nem figyel egy ilyenre, talán egy csóró kisvárosba, de máshol pont nem érdekel senkit. Percenként látni egyet.
2016. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Tomcatters ***** válasza:
47%
Nekem semmit nem mond :)
2016. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
67%

"Nézd, ma már egy autó nem csak közlekedési eszköz"


De, az. Nekem és még sokaknak. Ha te műalkotásként, péniszhosszabbítóként vagy státuszszimbólumként tekintesz rá, az téged minősít.


Persze lehet szeretni az autódat, nincs azzal semmi baj, de azt gondolni, hogy azért, mert Audit vezetsz, te jobb ember vagy, ostobaság.

2016. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
55%
Semmi. Tök átlag családi autók csak magasabb árkategóriában. Németeknél le se szarják, mert még egy utolsó targoncakezelő is ezek valamelyikével jár. Csóringer magyarnak lehet hogy szemet szúr, itthon az az üzenete emiatt hogy vállalkozó, vagy bűnöző esetleg tanult jó állással rendelkező ember. Ferrarit meg Lambót én is megnézek, de akkor sem a tulajdonosa érdekel.
2016. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
54%
...kifelejtettem hogy a felsoroltjaid harmadában cigányt látok.
2016. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!