Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 3 millió forint...

Szerintetek 3 millió forint körül megéri ez a S Merci vagy érdemes inkább az újabb szériát választani?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 9. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem rossz az ár szerintem abban az esetben, ha kifogástalan állapotú az autó. Érdemes tudni erről a szériáról, hogy az egyik legproblémásabb, de gondolom aki ilyen autót vesz az már úgyis Mercedes fanatikus, és kívülről tudja a fórumokon felsorolt nyűgöket. Aki nem ért hozzá annyira (mint én például), annak felesleges idő- és pénzpocséklás egy ilyen autó. Eléggé relatív tehát, hogy mennyi éri meg.
2016. máj. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fanatikus, csak német autó párti, szoktam nézni a merci fórumokat is, a hibákkal tisztában vagyok, én azért akarok ilyen autót, mert ültem egyben, és nem hasonlítható a kényelme más autóéhoz, és a dízelmotor csendessége. Na meg azt tudom, hogy ez a régi sorhatos dízel a jobbak közé tartozik, egy esetleges légrugó hibát meg megér nekem a kényelem.

Az újabb v6-os dízel már nem olyan jó, ami az újabb szériában van azt mondják, az jobban tetszik, csak hát ennyiért nagyon az alja van azokból.

2016. máj. 9. 01:12
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ezek alapján, amiket felsoroltál egyértelműen megéri Neked, végső soron bármit írok nem tudnálak (és nem is akarlak) lebeszélni :)
2016. máj. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább gyanusan olcsó, legalábbis ennyi km-el, ha valós az a km adat.
2016. máj. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tomcatters ***** válasza:
100%
Ez w220 (2006)volt kifutómodell 1998-2005 ig gyártották, de 2006 ba is allitottak forgalomba 3 milla ennek a szérianak a plafonja szinte w220 a leg alja 800-900 ezer ujabból már 6-7 millióért kapsz normálisat (nem mintha ez nem lenne ebből a szériabol ennyiért az ,de gyanusan keves a km benne .. érdekes :)
2016. máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tisztában vagy hogy milyen szervizköltségek lesznek ha valami drágább alkatrész megadja magát. Ha van félretett félmilliód ha bármikor kell javításra akkor hajrá.
2016. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

123 ezer km 10 évesen, tehát évi 12 ezer kilóméter nem gyanús ????

Feleségem gyereket viszi ovódába, boltba jár stb... 1.0 toyota aygoval de az is megy évi 10 ezret.... (8-10 ezret)

Aki ekkora motorral megvette ilyen felszereltséggel az nem nézte mennyit tankol, nem az utolsó 5000 ezer forintjáért tankolt. Ezek a kocsik bizony mennek. Példaként mondom azt a merci S osztályt amit másfél évesen láttam pár éve németországban (5,0 benzines motorral) 180 ezer km volt benne.

A fenttartási költsége meg horror, futómű, de egy sima szerviz is fékbetétek, tárcsák stb... bonyolult elektronika amit akárki nem tud megcsinálni. Azért ha megnézed elmondom hogy 123 ezer km es s osztályba egy kopásnak nem szabad lennie, mert annyira összerakott autó, de mindenképpen megbizonyosdnék a km-ről. Túl kevés km ez.

2016. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit szervizkönyvet simán csinálnak, tehát felkeresném azt a szervizt ahol szervizelték, nehoyg azt mondják soha nem is halottak az autóról :)
2016. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!