Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy KIA CEED 3 1.6 CRDI...

Van egy KIA CEED 3 1.6 CRDI kombi autóm 2010-es évjárat. Egy olyan problémám van vele, hogy ha kb 50km/h-val megyek és a motor 1500-1600 körül pörög akkor elkezd rángatni mintha "darabos lenne a gázolaj". Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
De ha leveszem a gázról a lábam vagy egy picit megnyomom abbahadja. Voltam szervizbe nemrég kicseréltek minden szűrőt amit lehetett de nem javult semmit. Nemrég vettem bele motortisztító folyadékot amit a tankba kell önteni és ki is hajtottam de semmi. Kormolni sem kormol. Még annyi, hogy ugyan ezen a fordulaton amikor nyomom neki, hogy gyorsuljon akkor eléggé kattog a motor arra gondolok lehet köze van hozzá. (ezen kívül szépen jár a motor) Szerintetek mi lehet? A szervizbe nem találtak semmit legalább is ezt mondták. Üdv Miklos

#motor #6 dizel
2016. máj. 9. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Más sebessgfokozatban nem teszi?
2016. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Masikba nem csak azon a tartomanyon. (Automata valtos 4 sebesseges)

Tipp?

2016. máj. 10. 05:43
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Szervizben nem volt annyi eszük, hogy beleüljenek és megnézzék? Végül is 50-nél csinálja ezt, nem 100-nál. Bárhol ki megtudnák nézni. Amúgy meg ki kell mérni. Szerintem ne márkaszervizbe vidd, ott tojnak rá. :(


Lehet, hogy az üzemanyagpumpa kezd kicsit meghalni? :O Mintha nem jutna elég üzemanyag a motorba.

2016. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt annyi eszuk. De csak azon a fordulaton es sebessegnel...?! Hmmm... Passz. Majd elviszem mashova is. Azert kosz
2016. máj. 12. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!