Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra 1.7 d önindító gond?

Opel Astra 1.7 d önindító gond?

Figyelt kérdés
Van egy 1.7-es dízel Astrám, az lenne a gondom, hogy este leállítottam, reggel beültem, indítani akartam és nem csinál semmit. Izzítás van, akkumulátor új. Utána betoltuk, azonnal elindult, aztán pár percig járt, majd leállítottam és megpróbáltam újra indítani. 3x-4x ujraindult, utána megint nem csinált semmit. Van valakinek ötlete, hogy mi a probléma? Kössz

2016. máj. 11. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a reléjét h kattan-e mikor inditóznál , mert az is lehet a gond , ha igen akkor viszont önindító. de inkább az utobbi
2016. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt az én 1.7 CDTI Astrámmal is pár hónapja. A relé kattog, de amúgy semmit nem csinál, még az önindító tekerce se húzott be. Aztán mintha mi se történt volna, pár nap múlva magától megjavult, majd egy hét múlva ugyan ez.

Önindító csere lett a megoldás, azóta tökéletes. A gyári Hitachi helyett egy utángyártott, még csak nem is új, hanem felújított került bele 70.000 pénzért. :(

2016. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy itt is az lesz.
2016. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!