Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat 2002es 131lovas...

VW Passat 2002es 131lovas 1.9pdtdi chiptuninggal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Tudtok megbízható helyet ahol csinálnak, Pest megye, Budapest közelében?

Figyelt kérdés
Ahol normális progranot írnak, nem valami szart hamis értékekkel.

2016. máj. 11. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
kollarchip. keress ra ok a legjobbak
2016. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Google: Budapest VW chip
2016. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tomcatters ***** válasza:
En a Rigotech et ajánlom .. keress rá youtubon .. több tucat referencia videó van fent nekik .. valódi ügyfelekkel csinált kis rövid videók
2016. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is a Rigó-ékat ajánlom! Két hónapja voltam náluk egy ugyan ilyennel. Nagyon korrektek és segítő készek. Én a Pro-csomagot választottam 80 papír,nem olcsók, de ezért kinyalják a seggedet is. Az első beállítás után már jobb lett és füstmentes a verda. Kértem hogy bátorítsanak még rajta,hát bátorítottak :) Ha pestről mész hétköznapi időpontot kérjél,M6-s ilyenkor kivan halva,gyorsan le érsz és vissza. Olyan 3-4órával számolj mire végzel lent,főleg ha többszöri módosítást kérsz.
2016. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom AVF-ed van. Jó kocsi, jó választás. Az előttem szólók is jókat mondanak. Bár egyik sem Pest megye. Én az ARB -nél (Austria)csináltattam, de csak Győrig kell menni, mert ott le és feltöltik az Ausztriában átírt programot. 2 kocsimat húzták itt, köztük az egyik az DSG. Esetleg György Peti, ő is jól megírja (PS software) Zircen. Ha érdekel valamelyik elérhetősége, írj privátban.
2016. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!