Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rég utas voltam egy...

Nem rég utas voltam egy alfába, haverom apjáé és úton útfélen ha jött szembe egy másik alfa intett mindegyik, van még ilyen más márkáknál is, vagy csak az alfások ilyen összetartóak?

Figyelt kérdés
Minden esetre ez nekem érdekes volt
2016. máj. 11. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Azt tudom, hogy az alfasok osszetarto egy banda. De így erről nem hallottam, azt hittem csak a motorosoknal divat az intes.
2016. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Ezt így még én sem tapasztaltam vagy hallottam.

Motorosok, buszosok, kamionosok, de még a mozdonyvezetők is szoktak inteni egymásnak.

2016. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Alfasoknál ez valóban szokás. Egy barátomnak is az van és neki is folyton intenek, meg persze ő is vissza. Láttam már más márkánál is egyébként, de leginkább itt van elterjedve.
2016. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
hondásoknál
2016. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Intenek, és jelzik hogy most heppy van, épp nem szervízben van az autójuk.
2016. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tomcatters ***** válasza:
28%
En Hondás vagyok 10+éve(miota van jogsim :D ) Ezt az intést én személy szerint nem nagyon tapasztaltam,"amit írt az egyik válaszadó" viszont egymással szemben előzékenyebbek vagyunk :) Haveromnak alfaja van, ő viszont uton útfélen integet villog minden alfásnak :)
2016. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Totál mindegy alfával ugy se kell gyakran integetni. :D
2016. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
28%

#7-esnél a pont! :D


Amúgy én a BMW-sekkel vagyok toleránsabb, mivel én is az vagyok, de ez csak a saját hülyeségem, mivel köztudottan mi vagyunk a legbunkóbbak! :D

2016. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tomcatters ***** válasza:
38%

#8 Sajnos előítéletek vannak ... ugyan ezt mondják ránk hondásokra is ,meg h uton útfélen versenyezni akarunk ,ami persze 90% ban nem igaz szerintem,de tuti van egy pár boyracer szakadt régi civicekkel kajhacsővel hátul ... akik miatt van ez a dolog... láttam en is ,de többseg ott is normális .. A kájhacső meg kell rá XD

Ezt veszik sokan boyracerkedésnek------>(Szeretek gyorsan menni,akkor is ha épp egyedül vagyok az úton,ha meg vannak elottem megelőzöm ,ez jön le úgy sokszor mintha leakarnam nyomni az egész világot ,pedig akkor is úgy mennek ha nem lenne senki )"Akkor a leg jobb "(Meg persze ha csukott szemmel ismered az utat .. ez nálam fontos !

2016. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
38%

Tomcatters:


Ismerős a szitu a kályhacsőt leszámítva! :D

2016. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!