Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vidéki/kisvárosi pizzériák...

Vidéki/kisvárosi pizzériák esetében normális, ha minden futár 1-2 hónap után lelép?

Figyelt kérdés

Budapest vonzáskörzetében van egy pizzéria, Budapestnek csak egy kerületébe szállítanak, oda sem ingyen.

(+200)

Szinte havonta keresik a futárokat, sokszor látom,hogy maga a tulajdonos, vagy a szakács viszi a pizzát házhoz.

Egy futáruk volt, aki sokáig dolgozott (1 év), ő megy néha beugrósnak.Mivel ismerem, tőle érdeklődtem, mondta,hogy rossz napokon 4-5-öt keres, jobb napokon 7-10 ezer/nap.

Autót adnak, kivéve ha éppen rossz, akkor a sajátoddal kell menni.

Egy másik barátom szórólapozott neki, őt átverték, csak a felét fizették ki a munkájának.

Előbb ezt a történetet ismertem, tehát eleve úgy állok hozzájuk, hogy valami nem stimmel...ráadásul az,hogy mindig keresik a futárokat, furcsa.De lehet normális, nem tudom.

Nekem ideiglenesen egy 5-6 hónapra kellene ez az állás, nagyon jól ismerem a várost, dolgoztam már futárként GPS-sel, tehát fogalmam sem volt mi merre (ezt Pesten) így könnyűnek és ideálisnak tűnik ez a hely.

De lehet megint egy nagyobb pesti céghez jelentkezem, ott még a 15 is megvan, bár tényleg csak ideiglenesen kell állás, úgyhogy akár ez is megtenné.


2016. máj. 11. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Pizzafutárkodás nem fizet jól.

Lehet hogy a főnök szemét, vagy a futár sok olyanba botlik hogy kiviszi a pizzát és sehol senki, dolgozni kell délelőtt, délután, lehet hogy még este is és hétvégente is.

2016. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én tudom milyen, de a pesti munkahelyemen én voltam a legújabb tag, és végül jöttem el elsőként, és 4 hónapig voltam ott, addig senki nem lépett le.(illetve egy valaki,aki visszakapta a teherautós jogosítványát, de ő előre szólt,hogy akkor lelép, és már így is 2 évet húzott le motorosként)

Szóval tapasztalataim alapján, nem nagyon szoktak 1 hónapon belül elmenni az emberek.Hacsak...a 4-5 ezer elég karcsú, mert én Pesten a legrosszabb napomon 6 ezret kerestem, de akkor aztán tényleg nem volt rendelés, és az átlagos rossz nap is 8-9 ezret tartogatott, de ebből kevés volt.

Úgyhogy vagy mindennap rossz, és nem lehet megélni, vagy a főnökkel van a gond, én nem tudom.

2016. máj. 11. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó lenne akkor amradnának...
2016. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!