Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autópálya pihenőkben nincs...

Az autópálya pihenőkben nincs az az érzésetek még nappal is, hogy itt jobb vigyázni, mert farkastörvények vannak?

Figyelt kérdés

Megálltam Németben, Osztrákban, Magyarban is több helyen. Valahogy nem top managerekkel volt tele, inkább ilyen kétesebb elemekkel. Rengeteg nagy darab bolgár, román mászkált a kisbuszuk körül, csak férfiak. Olyanok akiken látszik, hogy rosszban sántikálnak, vagy seftelnek valamit. (Érdekes ilyen egyedek az összes országban voltak). Kocsit is kulccsal zártam, nehogy elkapják az ugrókódot.

Lehet bebeszélem, de nem éreztem biztonságban magam. Valahogy, olyan feszült volt a parkolók hangulata.


2016. máj. 11. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem még soha nem volt ilyen érzésem. Igaz én az M6-oson járok rendszeresen. Néhányszor álltam már meg, legtöbbször senki nem volt ott rajtam kívül, de ha volt is teljesen kulturált normál emberek voltak. Semmi negatívat nem tapasztaltam.

Havonta kétszer járok céges kocsival az M5-ösön. Na ott már sokkal nagyobb a forgalom, sok a román és az utóbbi időben migránsok is vannak szép számmal. De ott nem nagyon szoktam megállni.

2016. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Álltam már magyar, osztrák, német, belga és horvát autópálya pihenőben is, de egyikben sem éreztem így magam. Viszont azt sokan mondják, hogy a spanyol határon nem érdemes egyedül hagyni az autót, mert nagyon hamar kirámolják.
2016. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Évi olyan 40,000 km-t járok a BP - Pozsony - Brno - Prága - Krakkó útvonalon sztrádán. Soha nem éreztem magam még csak kellemetlenül sem autópálya pihenőben. Csak bebeszéled magadnak.


Az ugrókódot pedig nem tudják "elkapni", max blokkolni de azt meg hülye aki nem veszi észre.

2016. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Valamelyik pihenőkben van kamera elhelyezve. Állj meg az ilyen pihenőkben a kamera látóterében. Ott kevésbé mernek garázdálkodni.
2016. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Hmm, igazán érdekes kérdés. Végülis amit írsz, az teljesen igaz, hogy olyan alakok vannak a parkolókban, akikről írsz, hiszen ők mennek hosszú utakat autópályán. Tény, hogy kell is vigyázni, de pont hogy nem ezektől az alakoktól kell félni, akik ugyanúgy megálltak pihenni, mint te, hanem a gyanútlan alakoktól, akik egész nap ólálkodnak a parkolóban, és várják, hogy lecsapjanak a fáradt sofőr autójára, és kiürítsék. De ez is elég ritka mostanában.

Én nagyon sokat vezetek, éjszaka is, és főleg éjjel néhány óra vezetés után én pont hogy nagyon bírom ezeknek a parkolóknak a hanulatát, leülök egy üdítő mellé, és egy órán keresztül figyelem ezeket az alakokat :D

2016. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kinézet alapján kell itélni szvsz.
2016. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

"Nem kinézet alapján kell itélni szvsz."

Pedig rengeteg a seftes bolgár, román, gábor-cigány akik rád tukmálják a lopott telefont,kés készletet, lopják a gázolajat, kétszer körbejárják a kocsikat mit lehet ellopni stb stb..


Azért farkastörvények nincsenek, de sok megélhetési bűnöző van, érdemes vigyázni.

2016. máj. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!