Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a kocsimhoz nem kapható...

Ha a kocsimhoz nem kapható javító sárvédő ív akkor lakatos a "foltozást" mennyiért vállalja el kb?

Figyelt kérdés
egy 5x5 centis darabon van rozsdafolt (nem egybefüggő több kis darab) pakolás közben anno lehúztam egy reflektor állvánnyal a festéket és kikezdte,és inkább most már dióhéjban elfojtanám
2016. máj. 12. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden autóhoz van javító ív


De ha nincs akkor a karosszériás csínál hozzá.


Az még olcsóbb is ám mert egy normális lakatos kevesebb munkadíjat számol mint a drágább autokhoz kapható javítóívek ára, az anyag költség(lemez) meg nem jelentős.


Egyébként ezt egyszerűen ki tudod "deríteni"

keresel 2 lakatos, mind a kettőtől kérsz árajánlatot és ha nagyábból mind a kettő hasonló összeget mond akkor anyi!

Egyébként kb 15-30 ezerre tippelem ha egy átlagos nem mostani gyártású autóról van szó.

2016. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen autó ez, és melyik ív kell rá pontosan??


Azért egy átlagos nagyszériás autóhoz, amihez van bőven alkatrész, olcsón lehet venni.

Én a Mazdánkra 7.700-ért rendeltem(a 700 a postaköltség). Belgiumban gyártották, szóval onnan még eljött ide is ennyiért.

Szerintem lakatos sem csinálná meg ennyiért.

2016. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10-15k, de inkább az ív.
2016. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!