Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szokták leültetni az...

Miért szokták leültetni az autókat?

Figyelt kérdés
Mi értelme a kasztni leültetésének?

2016. máj. 12. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom miért mondjátok, hogy csak a gazdája szerint szép. Ha normális autót nézünk, nem egy szakadt tragacsot, akkor minden autónak jól áll az ültetés. Persze kulturált szinten, mert a porig ültetésnek sok értelme nincs.

-Menjünk már el egyet kirándulni xy-ra.

-Áá, nem, túl alacsony az autó, és arrafele nem olyan az út.

-Akkor menjünk be a városba pizzázni valamikor.

-ÁÁ, nem, csak nagy kerülővel tudnánk, mert fekvőrendőrök vannak ott.

Ilyenkor merül fel a kérdés, hogy minek az illetőnek autó? Az ilyen porig ültetett autók arra valók, hogy nézegessék őket, mert normális közlekedésre nem alkalmasak.

Azon röhögtem egyszer, hogy a boyracer belement a gödörbe az E36-ával, aztán leszakadt a lökhárító. :DD

2016. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Beviz Elek ***** válasza:
83%

Nem tudom hogy miétt gondolja mindenki hogy egy ültetett autóval nem lehet átmenni a fekvőrendőrön...

Az ültetőrugók olyan alacsonyak hogy használható maradjon a verda. Az állítható futóművet oda tekered ahova akarod. Hétköznapi használat/pályahasználat/talin mutogatod használat. Az airride-dal pedig egy gombnyomás minden.


Igen, vannak betegek, lehet látni a youtube-on pár érdekea autót, de az ültetések csak kis része ilyen.


Az enyém is ültetve van, nem megyek vele off roadozni, de még sosem kellett visszaforduljak sehonnan. Igaz, egyes kapubeállók körülményesebbek...

2016. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az enyém is ültetve van, igaz, gyári, de akkor is sokkal alacsonyabb. Annyi a hátránya, hogy parkolásnál nem tolathatok neki a padkának, mert nem a kerék fog hozzáérni, hanem a lökhárító. :)

Nem tudom, hogy rám gondoltál-e, de én nem az ültetést szidtam, csak az értelmetlenül alacsonyra ültetést. Van egy határ, amit nem kell átlépni.

2016. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Olyanoktól kérdezem, akik nek ültetett kocsijuk van:

A dimakikus fékerőszabályzó hozzá lett állítva az ültetéshez?

Szerintem ha nem, akkor potenciális veszélyforrás az autó, hisz vészfékezéskor el fogja dobni a hátuját.

Nem kötekedésből kérdezem, hanem mert érdekel! Akárkitől kérdeztem ezt eddig, senki sem mondta azt, hogy : Igen, állítottak azon is.

2016. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Beviz Elek ***** válasza:
0%

Nem, nem lett. Sőt, akkor sem mikor a sport verzió fékeit raktam fel hogy hamarabb megálljak szükség esetén.


Ne izgulj, nem dobálja sehova a hátulját. Nem Nankang gumikra maradt pénzem, na meg ábéesz is van benne, ami ezt hivatott megakadályozni. Tesztelve hóban-esőben-kanyarban.

2016. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért az utóbbi években hozzájárult az is a dologhoz, hogy tömegesen megjelentek a légrugók mindenféle autóhoz, elég olcsón. Így ha megjelenni akarsz az autóval, akkor leengeded porig, hameg menni akarsz vele normálisan magyar utakon, akkor emelsz rajta amennyit akarsz. Azért optikailag is sok autónak nagyon jól áll az ültetés, a stabilitásról nem is beszélve.
2016. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!