Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 1.5-1.8...

Viper5757 kérdése:

Milyen autót vegyek 1.5-1.8 milló körül? Elsődlegeses cél benzines kisautó lenne ami nem túl vérszegény.

Figyelt kérdés

Autóvásárlás elött állok de nehezen tudok dönteni!

Imádom a kisautókat és legjobban most is azt szeretnék venni.

Nagyjából 1.5-1.8 milló ft-om lenne rá.

Mivel kisautóban gondolkodom nem igen lényeges hogy 4 vagy 5 személyes illetve hogy hátul nem igen férnek el, többnyire 2, max 3 személlyel használnám.

Igazából bármilyen márka szóba jöhet a Fiat 500-tól a Mitsubishi Colt-ig lényeg hogy megbizható tipus legyen és benzines.

Ami még fontos lenne hogy ne 55-60 lóerős model.

Szóval összességében keresek egy megbizható kisautót ami még „megy is“.


Szóval milyen autót javasolnátok ezért az összegért? Meghallgatok bármit nem csak kisautókategóriában , de elsösorban az lenne a célom.



Köszönettel


Viper



2016. máj. 13. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Nm kell sokat keresgélned. Elmész a Lada szalonba, és zsír új autót kapsz kettő milláért. Ha megkedvel a díler, akkor tud valami kedvező hitelt adni kétszázezerre.

És akkor van egy megbízható, évekig hibátlan autód.


Az előitáleteidet tedd félre. Ezt az autót neked találták ki.

2016. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Az új Lada, ami most van a totalcar.gz-nál teszten, és még megg se írták a cikket de szinte minden nap írnak egy bejegyzést hogy milyen gagyi dolgokat találtak benne?

A kisautókba kis motort szerelnek, így lehet jobban jársz ha egy kategóriával feljebb keresel. Golf, Astra, Civic nagyon jók ennyiért.

2016. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tomcatters ***** válasza:
38%

Hát én Hondás ként az 1.8 i-vtec 140 le civicet ajanlom ,az már eleg szépen mozgatja a kis kasztnit ,...annyiból már kapsz jót


pl: [link]

2016. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


Néztem az uj ladákat annó mikor bejöttek , nekem nem igazán tetszenek , lehet hogy nem rosszak de valahogy...

A Honda az egyik Favorit autó nálam de ugy tervezem hogy Minimum 5-6 évig nem szeretnék másik venni ezért nem szeretnék 250-300 Ezer km-et futott autót venni. Inkább egy jól felszerelt kissebbet. A Civicnél a 2009 elötti modelnél figyelni kell hogy a visszahivásos hibák el lettek e rajta végezve , és nem könnyü olyat taálni ahol ez bizonyitható is :)

2016. máj. 13. 19:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Civic-el akkor jol jársz, bár ennyiből Accord is van pár.
2016. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen erősen gondolkozom a civic-en is, accord-ba viszont ennyiért csak kb 300 ezer km-es vagy vagy annyira régi van amilyet nem szeretnék venni :)
2016. máj. 15. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Opel Adam?

Bár azt lehet nem kapni még ennyiért.

2016. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kia ceed 1,4 benzin , 1,8 millióból már megvehető kéynelmesen.Hyundai i 30.
2016. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az Opel Adam sajnos majdnem egy millióval a keretem felett van árban , viszonylag uj tipus még.
2016. máj. 17. 10:50
 10/13 A kérdező kommentje:

A Kia Ceedet és az I30-at is nézegettem már , egész jó autók azok is , kicsit a bőség zavarában vagyok és ezért döntök nehezen inkább többet megnézek és nem kapkodom el mind hogy belenyuljak valami rosszba.


Köszönöm az eddigi választ mindenkinek! :)

2016. máj. 17. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!