Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi autók közül melyiket...

Az alábbi autók közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Vw Polo 1,4 (kereklámpás), mercedes A140, chevrolet Lacetti, Ford Fiesta. A keret max 1 000 000 és 1 100 000 között van Forintban. Ha tudtok hasonló "kis" autókat, jöhetnek a tippek! Benzines legyen, városban használnám. Minimum 1,4es motor legyen benne. Az újabb Swiftek enm tetszenek. Ezeken kívül bármi! K

2016. febr. 6. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ford Fiesta a legnormálisabb autó ezek közül szerintem, és az amúgy is egy jó autó.
2016. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mercedes prémium autó, de a Ford is jó választás lehet
2016. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én a Polo felé hajazok. Miért nem azt ajánljátok? Mármint mik a negatívumok?
2016. febr. 6. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Lacetti felejtős,az A klass minden csak nem prémium,maradt a polo meg a fiesta!Abból vedd amelyik tetszik,ha kicsit is figyelsz a vasarlasnal nem nagyon tudsz mellényulni!
2016. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiesta. Nem kérdés.
2016. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vw Poló.Nem egy prémiumautó,viszont fenntarthatósági szempontból a legjobb választás városi közlekedésre.Az A Merci sem rossz,de drágább ha valami elromlik.Picit elfogult vagyok-én már 98 óta ugyanazt a polót hajtom :)
2016. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiesták korrodálása legendás :)
2016. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiesta, vagy Focus.
2016. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 140-es Mercinek már tényleg nem sok köze van a Mercihez és nem prémium, de 2 kollégámnak is ilyen van és szinte hozzá sem kell nyúlni azt mondják. Lacettit felejtsd el van a családban, a másik 3 szerintem kb. egykutya, persze állapot függő is.
2016. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!