Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Turbónyomás szabályzó szelep...

Janyka kérdése:

Turbónyomás szabályzó szelep vagy egy változó geometriás turbó tud torpanásos hibát produkálni ha valamelyik nem műköik jol, vagy nem sok köze van hozzá?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Dízel vagy benzin?

Ha "beragad" a nyomásszabályzó és nincs nyomás az már torpanás. Hasonló előfordulhat, ha szorul a turbó állítószerkezete.

2016. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könnyedén tud.
2016. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dízeles. Szinte minden sebességben mindig 2000 es fordulat környékén torpan meg. Már elég sok mindent megnéztem, cseréltem de eddig semmi nem hozott eredményt. Új az egr is, plusz tényleg sok mindent megnéztem aminek köze lehet a torpanáshoz. A turbóra gondolok, illetve a légtömegmérőre, hogy valamelyik lehet a hibás, csak sajnos nincs hibakódom sem. A turbót kiszerelve gondolom meg lehet vizsgálni, viszont a nyomásszabályozó szelepet, hogy tudom tesztelni?
2016. máj. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!