Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes szerintetek az online...

Érdemes szerintetek az online tanfolyamot választani KRESZ oktatásban? (bővebben)

Figyelt kérdés

Kicsit fel szeretném gyorsítani a menetet, illetve egyszer már elkezdtem és sikeres KRESZ Vizsgát tettem 3-4 éve, ezért eléggé jártas vagyok már benne, viszont nem sikerült befejezni a jogsit ezért most újból elkezdem.


Érdemes szerintetek az online-tanfolyamot választani, az gyorsabb? Ha mondjuk azt kérem a beiratkozásnál, akkor otthon 1-2 nap alatt le tudom és kérhetem is a KRESZ vizsga időpontot?


2016. máj. 14. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben felesleges végigülnöd az órákat, inkább otthon a monitor előtt...sokkal hamarabb túl vagy rajta, és kérheted a vizsgárajelentést...persze van egy alsó limit...valószínű, hogy két nap után még nem engednek.
2016. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld pacsi! :)

Akkor szerintem ezt az opciót fogom választani, plusz még van egy könyvem is,azt is végig olvasom.

2016. máj. 14. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ugy érzed hogyx kellöen fel tudsz vele ksézülni...
2016. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha e-learningben akarod tanulni, akkor csal rajtad múlik hogy mennyi idő alatt végzed el...van minimum tanulási idő, de az nagyon csekély mivel minden oldalt kötelezően teljesíteni kell és nem enged tovább. Ha gyorsan akarsz végezni vele és van rá 2-3 napod akkor sima liba! Vizsgaidőpontot csak akkor tudsz igényelni miután befejezted a tananyagot és letöltötted a tanfolyam igazolást...ilyen a rendszer...ami ha bele gondolsz logikus....én ezt javaslom edukresz e-learning...
2016. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!