Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Online hol gyakoroljak KRESZ-...

Online hol gyakoroljak KRESZ- vizsgara?

Figyelt kérdés
Szakoe keves kerdest tartalmaz. Tudnatok mondani jobbat,amiben mar benne vannak az uj kerdesek?
2016. márc. 2. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Miféle új kérdések?
2016. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Januar elsejetol uj kerdesek is vannak. Ezzel 11 ezerre bovult a kerdesek szama.
2016. márc. 2. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanuld meg a szabályokat, s akkor nem lesz gond a kérdések megválaszolása, 11ezer kérdést nem lehet bemagolni akkor sem, ha megtalálod valahol a teljes adatbázist.


eduKRESZ? - a régi KRESZ programokon fejezetenként is lehetett gyakorolni a kérdés-választ, s az adatbázis mindössze 1100 kérdésből állt, mélyebb szabályismeret nélkül is le lehetett vizsgázni.

A netes felületeken ha jól tudom csak kérdéssorokat adnak ki, s a 11ezres adatbázis elég sok ahhoz, hogy a vizsgán "ismeretlen" kérdést kapjon a tanuló, ezért fontos alap a szabályok ismerete.

2016. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adom! Alaposan tanuld meg a kreszt a tanfolyamon hiszen utána ember életek múlhatnak egy felelőtlen döntéseden amit most alapozol meg.

Ettől függetlenül az edukresz oldalon kiégeti a szemed, hogy "online kreszvizsga felkészítők" ha ezt nem tudod elolvasni akkor jogsit se akarj :)

2016. márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az edukresz oldalon nekem elindul a vizsgaprogram,de nem jelennek mega kerdessorok 3 fele bongeszoben sem. lehet en vagyok a civilizalatlan analfabeta,akinek jogsira sem erdemes mennie,mert veszelyt jelent a tarsadalomra,csak mert nem tudok olvasni. nyilvan nem tudom elolvasni,ha meg sem jelenik.Na,most hogy jol kiforgattam amit irtal,leirnam azt is,hogy nem jartam egy kresz-oktatason sem,mivel munkam mellett nem fertem bele az o idobeosztasukba stb. ezert szeretnek itthon gyakorolni,csak nem tudom hogy mennyire segitokeszek a netes *gyakorlooldalak* azert jottem ide kerdezni.
2016. márc. 5. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
A neten található tesztekből nem sokat tanulsz, megnézhheted a helyes választ, de a vonatkozó szabályokát nem jeleníti meg. Vizsgán meg kaphatsz olyan kérdést, amivel a neten még nem találkoztál. Nem nehéz a vizsga, de a változtatásokkal a szabályok megtanulására próbálnak ösztönözni. Tanfolyam nélkül kell a tankönyv, vagy a vizsga nem lesz több egy totó kitöltésnél.
2016. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem,koszi! Akkor nekiallok konyvet olvasni :]
2016. márc. 5. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!