Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a hiba?

Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Daewoo Matizom van (2000) ma haza fele jövet azt tapasztaltam hogy az autóm nem akar gyorsulni amikor kiértem a lakotterületről. Olyan 50-60 közt volt a sebeségmutató és a gáz teljesen be volt nyomva és nem akart gyorsulni valamint az autó beremeget teljesen azt hittem hogy a kormány is kiesik a helyéről :D Amint haza értem teszteltük az autót apummall(7 hónapja van autóm így még annyira nem értek hozzá) akkor lehetet érezni hogy a gáz vagy a nem tudom mi erőlködik hogy gyorsuljon. Ez mitől lehet? Az autót majd csak kedden tudjuk vinni autószerelőhőz. De addig is kiváncsi lennék hogy ezt mi okozhatja. Válaszokat előre is köszönöm :)
2016. máj. 14. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kap rendesen üzemanyagot.
2016. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg ebben az a vicces hogy csak ma kezdte el. Szinte napi szinten használom de eddig nem volt ilyen :/
2016. máj. 14. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Üzemanyag szürö nemtudom mikor volt cserélve, de ha nem mostanában, akkor azt ajánlatos, nem drága dolog. A másik

dolog, megy mind a 3 henger? Elképzelhetö hogy egy henger

nem dolgozik a 3 közül ezért lustult el és erölködik!

Gyertyákat meg kell nézni valamit a gyertyára csatlakozó

kábel végét mert az hajlamos a beégésre!

2016. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen, én is arra tippeltem a kérdés olvasásakor, hogy egy henger kihagy.
2016. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre mi is gondoltunk. Meg egy kicsit fura volt hogy elég sok üzemanyagot meg is zabált.
2016. máj. 15. 15:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát :)
2016. máj. 15. 15:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Már kiderült hogy mi okozta a problémát :)
2016. máj. 21. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már írtál, ennyi erővel megírhattad volna, mi volt a gond...
2016. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat :) az autó szerelő szerint a beremegést azt okozta hogy az első fék be volt ragadva. Mire oda ért vele apu a szerelőhöz már a kerekeket nem lehetet mozdítani + mind a 4 kerék csapágyas volt :)
2016. máj. 22. 18:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, ez se egy gyakori dolog, amit kapásból meg tudott volna válaszolni valaki látatlanban.
2016. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!