Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet-e tudatosan, atmenetileg...

Lehet-e tudatosan, atmenetileg csokkenteni az auto teljesitmenyet?

Figyelt kérdés

Tervezem megvenni az elso autom, amire kb 600-800ezret szanok.

Erdekel a tema, ezert olyan elso autot szeretnek venni, ami evekig(4-5evig) jo lesz majd es ha mar van tapasztalatom akkor is lesz benne modolasi potencia.(nem, nem egybol a motorhoz nyulni, jo a gyari fek tipusu modolast akarok...)

Nezegettem a piacot, mi jonne ki ebbol a penzbol, ami ugy tetszene es ezek jottek szoba(az autok tetszesem szerinti sorrendben vannak):

- Mitsubishi Colt 1.8 16v DOHC

- Honda Civic 1.6 VTI

- Suzuki Swift 1.3 GTI

- Toyota Corolla 1.6 GTI Twin cam


Relative megbizhato vagyok, de ebben az esetben nem vagyok biztos magamban, hogy tudom-e magamat kordaban tartani, eleg fiatal vagyok, nem kell szepiteni. 1-2 evig szeretnem megoldani, hogy az auto teljesitmenye le legyen csokketve, amig szerzek rutint, aztan pedig visszaalakitani a gyari allapotara.


Ez mennyire kivitelezheto??

Miket kene hozza cserelnem az auton(motorjan)??


Koszonom elore is az ertelmes valaszokat, legyen szep napod!



2016. máj. 15. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Tegyél téglát a gáz alá.
2016. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
olcso, gyors megoldas 11/10
2016. máj. 15. 12:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem azok a vadállatok amiktől tartani kéne. Nyugodtan maradhatnak gyári teljesítményen. Az sem biztos hogy még mindig megvan bennük a gyári teljesítmény.
2016. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kézifék.
2016. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tomcatters ***** válasza:
82%
Egyetértek a 3 válaszolóval, amúgy meg hülyeséget csinálni bár milyen teljesítményű autóval lehet.. :) Ha megvan a jogsid, legyen benned felelőség érzet, tisztelet mind magad, a családod , az autód, és a közlekedés résztvevői felé .... Akkor nem lesz gond nyugi :)
2016. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem kell csökkenteni, elhagyatott utakon vezess velük egy darabig, hamar megszokod, meddig lehet elmenni. Nem olyan típusok, amelyek padlógázzal átszakítják a kerítést, mire észreveszed, mi történt.
2016. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Az 5 válaszadó leírta a lényeget,ha azokat figyelembentartod nem lesz gond, vedd meg nyugodtan amelyik tetszik
2016. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Le lehet, egy remek beépített eszköz van mindegyikben - úgy hívják gázpedál.

Amúgy meg mit akarsz ilyen 100-120 LE-s autókon csökkenteni? Főleg, hogy mind öreg, mint az országút, ha 100 ló kijön belőlük akkor örülhetsz.

2016. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell azt lecsökkenteni. Annyi érzéked biztos van hogy nem állsz rá a gázpedálra és nyomod orr vérzésig, míg a beton fal meg nem fog.

Ha meg lecsökkentenéd a teljesítményt, például csak 70-ig tudna menni, akkor is lehetne olyan baleset ami végzetes lenne. Úgy hogy azon kell gyakorolnod ami van.

2016. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
72%
Ismerősöm 54 lovas kocsival árokba ment, mert gyorsan hajtott. Nem a teljesítményen múlik...
2016. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!