Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zárovonal átlépés büntetés...

Zárovonal átlépés büntetés hogyan van?

Figyelt kérdés

A mai nap nem is tudom miért átléptem a záróvonalat a 83as főúti turbókörforgalomban, a trafihunter szerint kint voltak a rendőrők a 83as főut 72km,700m szelvénynél én nem láttam senkit, de kell e félnem attól hogy jön bírság? Ha jön akkor mennyi lesz ennek a várható összege?

KB mennyi idő?

Ménfőcsanak irányából jöttem és a Szauter utca irányába mentem csak kicsit levágtam a kanyart és a bal kerék biztosan átment a dupla záróvonalon.



2016. máj. 15. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Trafihunter meg ilyenek 1-1 infó ,vagy kép alapján beteszi,ennyi.

De nem feltétlen a rendőr van kint.

Gyors kiteszik a trafit,majd tesznek 1 kört ...

Láttam már árokban trafit úgy ,hogy pont a törésvonalba volt,és a kamera pont kint volt,szal csak akkor láttad amikor késő ,illetve fán is.

2016. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fán? Hát ha tényleg fára teszik akkor a pofám leszakad, az már tényleg mindennek az alja!
2016. máj. 15. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis teteje ha azt nézzük, de ja. :D
2016. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell félned... trafihunter az a napi ütemezési jelentést jelzi. Ez nem jelenti azt, hogy ott is vannak a rendőrök. Ez csak a vezénylési terv, amit köztudott nem tartanak be. Félned akkor kéne, ha fix traffi volt a közelben. Az direkt ezt nézi. Ekkor megy a csekk, kb. 30 ezerér. Ha nem volt fix traffi akkor meg nyugalom...
2016. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, fix trafi az itt nincs a legközelebbi Abdán van.

[link]

A google térkép még a régit mutatja sajnos nem járt azóta ott mióta felújították, álltalában azon a placcon szoktak lenni vagy fentebb kicsivel a templom előtti buszmegállóban nem volt senki se ott se máshol a parkolóban is egy citroen állt ott az első helyen... vissza is néztem hogy van e opel vagy seat de biztosan nem volt ott a BMW-parkolónál...

2016. máj. 15. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Fa az még a gyengébb megoldás. :D

Van olyan amit gyümölcsöstandoknál ládába rejtenek például. :D

2016. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha már trafihunter. Felhasználói jelentés is lehet, akkor tényleg volt ott valami, de addigra már lehet, hogy elmentek onnan. Egyébként vannak furcsa mérések, Pécsen pl. kerítésen belülről (!) szoktak mérni. És nincs kezelő, csak leteszik a fűbe, a kerítésen belülre. Persze ez nem a záróvonalt nézi, hanem a sebességet.
2016. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem volt felhasználói jelentés...

[link]

13:50körül voltam ott , de nem láttam semmit remélem nem voltak ott :D

Az azért durva hogy a fűbe teszik gyorsan mondjuk nem mentem tartottam az 55öt.

2016. máj. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!