Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet feltenni morcosít...

Hogyan lehet feltenni morcosító szemöldököt a személygépkocsira, illetve hogyan lehet színre festetni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy opel astra g-m, és nagyon szeretném feldobni valamivel, elhatároztam hát, hogy veszek morcosító szemöldököt reá, hiszen olcsó és mégis nagyon fain. Viszont a feltevésével nem vagyok sajnos tisztában. Próbáltam neten keresni a választ, de nem találtam, lehet én kerestem rossz helyen. Illetőleg ami a legfontosabb kérdésem, hogy hogyan lehet színre festetni? A forgalmiban szereplő színkód alapján fényezőnél? köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 15. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a sógorom autójára FBS-sel ragsztottam fel. Jól megtapad és később nem nehéz eltávolítani ha már uncsi a dolog. Előtte elsétáltunk az egyik festékkeverő céghez és kevertettünk megfelelő színt, amit spré flakonba töltöttek. Vettünk hozzá lakkot is, aztán otthon pormentes helyen lefújtuk színre, lelakkoztuk és felragasztottuk.
2016. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
O.o és ha simán foliaként kerülne rá.
2016. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon :)
2016. máj. 16. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!