Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Brava 1,6 SX Kopogásérzék...

Fiat Brava 1,6 SX Kopogásérzékelő?

Figyelt kérdés
Fiat Brava 1,6 SX típusú 1999.12 évjáratú(már Bosch elektronikás) autómnál egyenletlen alapjáratra lettem figyelmes.(Fordulatszám mérő nem ingázik, csak hallhatóan "kapkod") Rácsatlakoztam ELM-327 kábellel, és kopogásérzékelő 1,2 hibát ír. Hol találom ezeket a szenzorokat?
2016. máj. 16. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Az le maradt, hogy Hidegen egyenletlen csak az alapjárat. Amint bemelegszik, szépen stabilan tartja a 800-as fordulatot.
2016. máj. 16. 13:35
 2/4 anonim ***** válasza:

egy szenzor van csak, a blokk közepe táján, a hengerfej alatt, a fülke felé oldalon.


index Brava fórumon kapsz segítséget is.

2016. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is biztos h a szenzor a rossz, vagy mia hibakod?
2016. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem tudom, mert levettem, lekontaktoltam a csatikat, visszaraktam, töröltem a hibakódot, és azóta nincs hibakód, de az alapjárati kapkodás továbbra is fennáll, de remélem, hogy egy fojtószelepház tisztítás megoldja...
2016. máj. 20. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!