Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Brava autóm fogyasztásáva...

Fiat Brava autóm fogyasztásával kapcsolatban mire számízhatok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Fiat Brava 1.2 sx 16v motorikusan teljesen ép, szép állapotú autót. Cirka 700 km-t mentem vele. Eddig, szóval annyira nem sok tapasztalatom van az autóval kapcsolatban. Olyan 350 km-es országjáró szakaszt vezettem rajta (inkább), a fogyasztása 3,4 l-re jött ki. Nem számoltam el, tele tankkal indultam, végén tele ismtöltöttem. Egy újabb tele tankkal indított 350 km-es hasonló szakasz után haza értem, az autó a parkolóan aluddt, másnak megyek vele 5 km-t, az autó megáll, üzemanyag kifogyott... jajés nem jó a szintvisszajelző. Behúznak a kútra, beleteszek 50 l benzint. 350 km-re 50 l benzin majdnem 16l-es fogyasztást mutat? Mi a @#$&? Lehetséges?? 2500-ig pörgetek, dinamikusan vezetek, de nem gyorsan hajtok. A tanksapkám nem zárható... kilopták az üzemanyagot? Vagy tényleg ennyit evett? Brava tulajok válaszát várom, hülyézők kíméljenek. Köszi!

2015. dec. 30. 19:57
 1/3 dirtboy ***** válasza:

bravo sx-em van,ugyan az csak a kasztni más.

szintén 1.2 16V.

legjobb fogyasztásom 90-100km/h-ás tempóval autóúton 5,5literre jött ki.

autópálya 110-es tempóval 5,8liter.

195/55 r15-os gumikkal gurultam.

120km/h-nál már megnő az étvágya rendesen.

az én verdám motorikusan hibátlan,ezek az adatok teletankolásos módszerrel lettek mérve.


hogy nálad mi nem stimmel nem tudom,fura hogy egyszer lehetetlenül kevés a fogyasztás máskor imprezzával vetekszik.

2015. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 3,4l átlag képtelenség,egy kicsi diesel sem megy el ennyivel.Az 1,1 Puntommal tudtam egyszer egy 4,9 átlagot összehozni tényleg nagypapás sílussal.
2015. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs sehol benzin szivárgás nyomás alatt?

Én a mostani kocsim úgy vásároltam, hogy itthon mondtam egy imát hazaúton nem lett baj!

Egyik bilincs tövében lassan de jött ki a benya nyomáson!

A te kocsid se mai darab, simán lehet ilyen! Ha pedig a pumpa bír eleget utána pótolni és nincs nyomás ingadozás még a vezetésén se veszed észre a gázreakción csak azt hogy fogy a benya.

2015. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!