Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Illene ez a auto egy 25 eves...

Illene ez a auto egy 25 eves srachoz?

Figyelt kérdés

Sajat penzembol vennem meg nem a szuleim penzebol! Mit gondoltok az autorol? Elso autom lenne!


[link]


2016. máj. 16. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Csak, ha jól szól belőle a mulatós, tesó! Zsámo Zsá!
2016. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elég régi már az E60, hiába 2008, ha 2003-ba jelent meg.

Vennék inkább picit drágábban egy f10-est, vagy ezt:


[link]


Na a másik pedig, hogy ilyen autót csak komfortülésekkel szabad megvenni, mert hosszú távon kényelmetlen lesz.

2016. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Dízel BMW nem BMW.


Amikor meglátok egy dízel BMW-t, mindig arra gondolok, hogy a tulaj szeretne felvágni a dárga autóval, de közben spórol azon a pár forinton, amivel kevesebbet eszik a dízel.


Ha már adni akarsz magadra, vegyél benzinest. Ha nem fussa rá, akkor meg ne akarj BMW-t...

2016. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3.

Az új BMW-knél már drágább a szervize, fenntartása a benzinesnek, mióta megjelentek az e60-ban a közvetlen befecskendezéses motorok, vezérműlánc szakadás, stb, talán az egyik legjobb választás a 30d, abban csak a szívósort kell cserélni, de azzal lehet tervezni.

2016. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


2. Valaszolo: En is kicsit sokkalom az arat viszont gyonyoru az auto kivulrol belulrol nagyon megkimelt megneztem mar eloben is viszont ezert a kaszniert kicsit sok az ar! Gyonyoru a 7-es bmw amit linkeltel de maximum 4,5M ft-om van autora.


3. Valaszolo: Nekem semmi baj nincs a dizel autoval nem izgat az ha valakinek nem tetszik hogy dizel az autom nekem boven eleg ennyi loero es szamit a fogyasztas is nalam. Nem vagyok milliomos csak imadom az autokat es 4 ev alatt osszegyujtottem a penzem egy jo kis autora. Sokat mennek a kocsival azert nekem nem mindegy mennyit fogyasztana es szerintem nekem a 530d tokeletes motor lenne!

2016. máj. 16. 14:19
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem semmi baj nincs a dizel autoval [...] es szerintem nekem a 530d tokeletes motor lenne!"


Ezzel nincs is semmi baj. Csak azt nem értem, mi a rákért kérdezed a mi véleményünket, amikor te pontosan tudod, hogy ezt akarod. Nyilván én azt mondom, amit én gondolok, és ez nyilván nem jelent neked semmit. Akkor miért?


Számomra az összes ilyen kérdés kivagyiskodásnak tűnik, kérkedésnek, hiszen egyértelmű, hogy neked tökmindegy, mi mit gondolunk.

2016. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Én inkább új autót vennék ennyi pénzből.


[link]

Nézd ezt. Vadonat új és sportos

2016. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem a motor velemenyt kerdeztem! Hanem maga az autot. Ar ertek arany stb! Nekem a motor tokeletes arrol nem is kerek velemenyt! Minden jot
2016. máj. 16. 14:33
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Már nem menő a BMW. Viszont tucat autó. Maximum a szórakozóhelyeken az agyatlan pi**áknak jössz ezzel be, az utakon meg mindenki ki fog röhögni, ha meg nem vezetsz jól, akkor még le is dudálnak a fenébe.

Ez a tapasztalatom, ha már az a kérdés, hogy mi "illene" hozzád, a személyes véleményem meg az, hogy baromi csúnya ez az autó, és egy felvágós díszmajomnak gondolnálak, ha beültetnél magad mellé.

2016. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mirk ***** válasza:
47%

Ennyi pénzből vennék inkább egy új autót, más márkában.


Vagy kettőt.

2016. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!