Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen sráchoz vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen sráchoz vajon milyen lány illene?

Figyelt kérdés

Egy kissé komolytalan,csélcsap sráchoz,aki minden hülyeségben benne van,persze ha kell tud komoly is lenni,de ez ritkán van,szóval egy ilyen sráchoz milyen lány illik?Aki kicsit komolyabb,érettebb gondolkodás,de ő is hasonlóan hülye,és szórakozott,vagy inkább egy tök komoly lány,aki nem fapofa,de nem egy szórakoztató egyéniség,inkább unalmas mellette az élet.

Hasonló fiúk,ti milyen lányt kedveltek?:)

Kort írjatok,légyszi,köszi.(:


2011. máj. 6. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne általánosítgass, csak menj és próbáljátok meg.:)

Láttam én már olyanokat, akikről véletlen nem mondanád meg, hogy összeillenek.;)

2011. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rám illik a leírás, és én azt szeretem ha a lány inkább vidám nevetős, és nem fapofa.

17/F

2011. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:)

nem akarok általánosítani,mindenki,egyéni véleményére vagyok kíváncsi,illetve a tapasztalatokra:)

2011. máj. 6. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen vagyok,csak lány :P, de simán eltudnék képzelni magam mellé egy ilyen pasit ;)
2011. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

belőlem ömlenek a hülyeségek, bár ez nálam hangulat függő és minden f@szságban benne vagyok, józanul is de részegen méginkább :D a nagyon komoly, fapofa, sehova el nem járó csajok nem jönnek be, értse a poénjaimat, lehessen vele hülyülni, de ha kell akkor tudjon komoly is lenni és szeresse az alkoholt, nincsenek nagy igényeim :D


20F


20f

2011. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

bingo, pont olyan srác vagyok, mint amilyet te írtál.

És nem, nem egy olyan lány kéne, aki vérkomoly mellet dög unalmas, nekem kell az életem...

2011. máj. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Állítólag egy kapcsolat akkor működik jól ha a felek azonos politikai, erkölcsi és vallási nézeteket vallanak (ez lehet az is h nem vallanak semmilyet) ebből kiindulva bármelyik jó lehet ha az alapok egyeznek
2011. máj. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Igazából csak azért tettem fel ezt a kérdést,mert van egy x nevezetű srác,aki pont olyan mint ahogy leírtam a kérdésben,és van egy y,aki én vagyok,a komoly,mégis hasonlóan idióta,és van egy z,egy másik lány,aki pedig komolyabb.Én úgy tudtam eddig,hogy nem jó,ha nagyon hasonló 2 ember,mert akkor egymás agyára mennek a sok hülyeséggel....de rájöttem hogy az se jó ha ellentétesek,mert míg az egyik otthon ülne,a másik menne el hazulról,szóval ez az elméletem megdőlt:)

Na mindegy,csak kíváncsi voltam rá,ki mit gondol erről:)

2011. máj. 7. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy hatalmas baromság, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Ez nem északi és déli mágnes. 1 kapcsolat akkor működhet sokáig, ha hasonlóak, közös nevezőn működik a 2 fél. Aki tök más mint te, abban nem fog meg téged semmi.
2011. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vicces, vidám, életkedvtől üde csajok, én az vagyok, és vidám pasikat is keresek, keress olyat aki hasonlít rád!;) 14L
2012. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!