Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideje hajtasz és...

Mennyi ideje hajtasz és mennyi megtett kilométer áll mögötted?

Figyelt kérdés
Magyarul mennyire lehetsz tapasztalt? Tudom más a város és más az autópálya de így összességében. Én fél éve hajtok eddigg kb 4000 km tettem meg. :) nem sok de lesz több.
2016. máj. 16. 20:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30 éves a jogsim, kb. 1,5-2 millió km-t vezettem eddig, pedig nem vagyok kamionos. :)
2016. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hm, bringával, ez igen.

Azért ne vidd túlzásba. :)

Nekem csak azért jön össze sok km, mert vidéken élek, autó nélkül már hulla lennék. folyton az üzemanyagárakat lesem, mert azon izgulok, mi krepál be az autómon. És főleg öreg dízeleket veszek, amik elvileg kinyírhatatlanok. Nos ez igaz is, ha maga szereli az ember, csak a kaszni adja meg magát mindig. :( És ez így megy nálam már 25 éve.

2016. máj. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12 éve van jogsim.

Kb. 250-280.000 km-t mentem eddig. Nem számolva a mezőgazdasági vontatókkal, lassú járművekkel megtetteket, amiben szintén van elég sok közút is (vonulás, terményszállítás)

2016. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Először európában keztem kamionozni aztán pár év után megismerkedtem egy ausztrál lánnyal, kiköltöztem ott is kamionoztam. Ott 10 év alatt durván 2 millió km-t mentem. Most is kamionozok svájci cégnél, ma már sokkal kevesebbet megyek, durván olyan 3,5 millió km-nél járok, de szerintem személy autóval 300 ezer km alatt vagyok.
2016. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
3,5 millió, le a kalappal.
2016. máj. 17. 17:30
 16/16 anonim ***** válasza:
4 éve van jogsim 31.000 km tettem meg
2016. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!