Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetnétek inkább vagy nem?

Vezetnétek inkább vagy nem?

Figyelt kérdés
Megyünk majd egy koncertre. Ha lehetőségetek adódna,hogy egy e60-as 5-ös bmw-t vezessetek, vezetnétek vagy inkább hátul iszogatnátok?
2016. máj. 17. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel iszogatni nem szoktam, ezért én személy szerint a vezetésnél maradnék, függetlenül hogy milyen autót. :)
2016. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Iszogatnék...függelenül attól milyen autóban ülök :D
2016. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor egy kép erejéig hova állnátok ? Az első ajtóhoz,mintha ti vezettetek volna inkább hátulról szállnátok ki?
2016. máj. 17. 18:01
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Kezd szánalmas lenni a kérdés, a következő az lesz, hogy milyen szelfibotot használj?
2016. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a holló játsszon a szánalmas szemeddel!
2016. máj. 17. 18:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdező de egy nyomi vagy :)

Örülsz, hogy beülhetsz egy 10 éves BMW-be? Nálatok biztos nagy szám a panel 10. emeletén.

Szerintem vezess inkább áramot!

2016. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak az olyan prolik laknak panelba,mint te! Igazad van áram vezetés jobb ötlet, beléd vezetnem,hogy a holló játszadozzon a szemeddel!
2016. máj. 17. 18:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Én vezetnék, de ez autótól független. Jobban szeretek vezetni, mint inni.
2016. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, a testvírek között biztos menő leszel, ahogy beállsz a 10 éves dízel e60 mellé, a lényeg Orsóséknál, hogy gyűljön a like. Szerintem inkább csak szánalmas, hogy pózolni akarsz az autó mellett, főleg, hogy egy feltehetően szakadt 10 éves autó mellett teszed. Nem kell álmodoznod, csak a testvíreidnél menő ez, rendes ember csak lenéz majd téged. Esetleg ha gondolod tudok egy kombi ezerketes ladát, lefotózhatnád magad a vezetőoldali ajtó mellett, szerintem menőbb lenne.
2016. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Huhú, na kezdődik a panelprolizás :D

Tipikusan olyan tirpák tahó lehetsz, aki ha pesten meglát egy drága kocsit parkolni akkor azonnal fel a napszemüveget aztán már készül is a feszítős kép a fészbúkra, had lássák a 15 éves lánykák, hogy mekkora istenkirálycsászár vagy! :D

2016. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!