Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen ember totál hülyének...

Az ilyen ember totál hülyének néz mindenkit?

Figyelt kérdés

Ma voltam 18-as gumit venni Audira, de nem azzal mentem, hanem édesanyám Matizával.(mert az Audiról konkrétan leszakadt a gumi egy rohadt kátyú miatt)

Oda megyek, egyébként egy tök normális hely, nem nevesíteném, de új gumikat árusítanak (főként).

kijön egy ilyen kiszolgáló srác, mondom neki,hogy rendeltem ezt meg ezt a gumit, azért jöttem.Erre totál komolyan kérdezi,hogy a Matizra megy e?

Nem tudtam,hogy viccel e, mondtam,hogy erre megy haver.

Akkor kérdezi,hogy de ugye nem ezekre a felnikre teszem?Merthogy erre nem fog rámenni (13-as van a Matizon)

Komolyan, ledöbbentem.

Aztán megpróbált nekem valami használt ganét eladni, hogy az új. (ráragasztottak egy papírt, meg le volt pucolva, de férle volt kopva szemmel láthatóan)

Végül kiharcoltam azt amiért jöttem, persze volt drágább is, inkább azt vegyem, de nem azt vettem.

Ja, meg a gumis kb 2014-15-ös új, de nem tudja pontosan, és amikor megmutattam neki a DOT-ot, miszerint 2011-es csak nézett,hogy ilyen is van.

Nagyon megsértett,hogy ekkora palimadárnak néztek, és szerintem panaszt is fogok írni a cégnek, de ezen még gondolkozom.

Ez a kiszolgáló gyerek volt egy nagy köcsög, de nem tudom,hogy felsőbb utasításra, vagy magától.


2016. máj. 18. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyen helyen hiába teszel panaszt. Tapasztalat.


Egyébként az eladók nagyon hülyék tudnak lenni.

Amikor még a peltier elem hűtésként csodaszámba ment, a pc-s boltban az eladó mondogatta hogy lesz, de drága, és nem is tudja hogy működik. Mondom az ellenállás fűt ha áram folyik rajta, biztos fordítva bekötött ellenállás.


Azt hittem vette a poént, erre 5 perccel később tök komolyan mondta már hogy hat igen a "fordítva bekötött...".


Az esetedben még pofátlan is.

2016. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az auto / alkatresz kereskedes errol szol. Csak tragya emberek dolgoznak ilyen helyen. Egyebkent az auto maniasok tobbseget nem alaptalanul nezik total hulyenek.
2016. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egyszerűen határozottan meg kell mondnai, hogy azért mentél amit rendeltél, és képzelje, virágot fogsz bele ültetni, de amugy is semmi köze hozzá, csak anyni, hogy átadja, te kifizeted és viszlát.
2016. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak gumisnál van ez. Vettem számtech hardvert is már olyat amit biztos hogy kibontottak már és valószínűleg valaki másnak nem tetszett és visszavitte. Amit valaki visszavisz azt lelkiismeretlenül újra eladják.

A gumival is futhatott valaki egy hétvégi kirándulást aztán visszavitte amit nekik törvény szerint vissza kellett még venni és azt akarták neked eladni. Ez keményen törvénysértés ezért irány a fogyasztóvédelem.

Ne a főnököt keresd mert kapsz egy magnyugtató szöveget tőle hogy megbünteti a bűnösöket közben a főnök utasítása alapján járnak el az alkalmazottak.

Gumikereskedővel kapcsolatban nekem is volt problémám. Személyesen érdeklődtem egy gumi iránt de drágán tudták volna hozni és egy héttel később. Mondtam majd meggondolom.

Nem szóltam vissza és az interneten már az egyik alkalmazottuktól olvastam ezzel kapcsolatban egy szemét beírást. Azóta szerelőműhelyeket beszélek le róluk.

2016. máj. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy ő hülye, de ha látod hogy nála homály van akkor minek mész bele még jobban a hülyeségbe? Na mindegy. Az meg hogy rád akarnak sózni ezt-azt könyveld el annak hogy ők kereskedők, nekik érdekük mindent, ha lehet minél drágábban eladni. Arra van a piaci verseny hogy ezt kordában tartsa. Nem kell személyes sértésnek venni, hogy hülyének néznek, egyszerűen elkönyveled őket egy olyan helynek ahová többet nem mész és kész. Semmire nem mész a panaszkodással, főleg hogy lényegében nem történt meg az átQrásod.
2016. máj. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te kezdted a viccelődést.. ő csak folytatta. :)

Egy abroncsról ordít, ha többet futott 1000 km-nél. Pucolgathatja akárhogy. A gyártási dátumot pedig kötelező megnézni minden vásárláskor. Szerintem csak viccelt. Ahogy Te is.

2016. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy viccelt, vannak ilyen síkhülye emberek is, akik foglalkoznak valamivel, de a témához az égvilágon semmit sem értenek. Voltam én is ilyen gumisnál, hogy nem tudta mi az a DOT szám, és nem értette miért gond, hogy 15 éves használt gumit akart nekem adni (mondjuk én eredetileg is használtat kerestem). Én a helyedben mentem volna egyből tovább, rengeteg gumis van, lehet válogatni, vagy a netről is lehet rendelni.
2016. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!