Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki kamionozik, hogy bírja ki...

Aki kamionozik, hogy bírja ki a 4,5 órát WC nélkül?

Figyelt kérdés
Én mikor csak magamba megyek meg szoktam állni 1,5-2 óránként. Azért kérdezem csak, mert most kezdem majd a C+E jogsit.
2016. máj. 20. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Az sajnos egészségügyi problémára utal, ha 1,5-2 óránként kell menned WC-re.

Egészséges ember, normál esetben (értsd nem ivott meg több liter folyadékot rövid idő alatt) 4-5órát simán kibír.

2016. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

1.5-2 orankent mosdo miatt megallni eleg sok.

Dokihoz lehet erdemes lenne elmenni, hogy nezzen meg.

2016. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én 2,5-3 liter vizet iszok naponta, azt mondják ennyi kell.
2016. máj. 20. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Te osztod be a saját időd. Ha meg kell állnod, akkor megállsz. Nem kötelező egyben levezetni a 4,5 órát.
2016. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

De azt a mennyiséget reggeltől estig iszod meg, s annak egy része izzadságként távozik, az nem indokolja a gyakori kimenetelt.

Ha megnézel néhány urológiai tanácsadást a neten, azokban is leírják az orvosok, hogy a kb 4 óránkénti ürítést tekintik természetesnek, ha ennél rendszeresen gyakrabban kell, érdemes kivizsgáltatni.

2016. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Meg kell szokni, meg az a 2-3 liter víz az sok egy kicsit (hiába mondják hogy annyi kell). Én is megiszok 2 litert mikor itthon vagyok, megyek is 2 óránként, de mikor vezetek egész nap, akkor direkt vigyázok, hogy ne igyak csak annyit hogy éppen ne legyek szomjas.
2016. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megállhatsz kamionozás közben bármikor vizelni.5 percen nem múlik semmi. 5-10kmenként pihenők kutak a pályán, főuton meg bárhol megállhatsz oldalbajelölöd a hátsókereket bárhol:D Amúgy az egyenlőtlen úton többször lesz vizelési ingered.
2016. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megállhatsz csak nem célszerü.
2016. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
mi ez a sok hülyeség hogy nem állhat meg meg nem célszerű meg ilyen fszságok? úr isten... én is sokat iszok, hát még ha a lábamra is megy a klíma ja meg sok kávét is iszok, van hogy nekem is fél óránként kell, vagy kiállok egy SOS leállósávba, vagy valami kevésbé forgalmas helyen ahol széles a leállósáv ott, vagy csak gyors letérek egy pálya melletti kútra vagy pihenőhelyre, leparkolok kiszállok a jármű mellé pisálok és már megyek is tovább. Ha ez valamelyik cégnek nem tetszik, hát akkor tehetnek egy szivességet ....
2016. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem bírja, megáll. 5 percen semmi nem múlik, vagy ha már megálltam, akkor kiveszek 15 percet, iszom egy kávét, eszem egy bockwurstot, és utána később már csak 30 perc kell a 45 - höz.


Egyébként ha te rendszeresen 1.5 - 2 óránként vizelsz rendszeresen akkor valami nem kerek nálad, nézesd meg magad.

2016. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!