Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újrafényezett autóra használha...

Újrafényezett autóra használhatok autó takaró ponyvát? Amúgy féltetős garázsban van.

Figyelt kérdés

Nem az egész kocsit fényeztettem újra de az egészet políroztattam és lefestettem még a kilincseket meg a díszléceket.

De mivel van görényem vagy nyestem aki mindig össze szokta mászkálni a kocsimat, ezért akarom letakarni vele.

De azt mondták, hogy a ponyva ha mozog rajta akkor összekarcolja a kocsit ha koszos az autó....


2016. máj. 21. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Használhatsz rá takaróponyvát, ha akarsz. A görény és a nyest nem járkálja össze, cserében a négy sarkán (elöl a sárvédők sarkain, hátul négyajtósoknál a sárvédőkön, ötajtósoknál és kombiknál a csomagtértető felső sarkain) kopásnyomok alakulnak ki pár év alatt, ahogy a fólia ide-oda mozog a bódén.
2016. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyestriasztó spray..lökösre fujsz egy kicsit messze elkerülik
2016. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vettem ilyen marderschutz spary ma délután, amúgy ha ráfújok a lökhárítóra nem lesz tőle semmi baja? nem színezi el vagy ilyesmi?

De lehet görényem van...

Amúgy az eladó mondta a boltban, hogy csak tiszta kocsira érdemes rátenni mert ahogy mozgatja a szél megkarcolja....

Amúgy leszarnám ha rajta ugrál, ha nem karcolgatná meg a körmeivel, volt mikor a kocsi hátuljára akart felugrani és az oldalán végig ilyen karcnyomok voltak...

Eső után nagyon durván szokott kinézni a kocsi.....

Az ablaküvegen csúszkál le elől meg hátul...


Most olyan faszán megcsinálták. kiszedtek belőle minden karcot.

Autómosóba sem érdemes elvinni azok a forgó izék is összebasszák...

2016. máj. 21. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen rossz lenne ha anynitol karcolodna.
2016. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ha rásüt a nap lehet látni ilyen körkörös pici karcokat benne, nem ilyen durvára kell gondolni.

Nekem most ilyen nincs benne.

2016. máj. 21. 21:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Sz.rt sem ér a spray telefújtam vele a lökhárítón azt a kis küszöböt, de ma reggelre mégis összemászkálta....
2016. máj. 22. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Költözz el
2016. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!