Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autó takaró ponyvát szeretnék...

Autó takaró ponyvát szeretnék venni de nem tudom milyen szempontok alapján kéne választanom, hogy jó és tartós legyen? Birja a telet és a nyarat is! Nektek milyen fajta van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyat kell venni, ami világos színű (visszaveri a fény nagy részét és nyáron nem melegszik annyira), vízálló, de légáteresztő is (ne rekedjen meg a nedvesség alatta), belső oldalán van egy vékony filc szerű réteg (hogy ne karcolja a fényezést, ha mozog rajta), jól rögzíthető az autóhoz (nagy szélben se repüljön le és nem árt, ha nehezen tudják ellopni). Hát kb. ennyi egy jó takaróponyva. Van ilyen, nekem volt, csak már nem tudom, hogy mi volt a márkája. Lehet venni félponyvát is, az csak az autó felső részét takarja az ablakok alsó vonalától fölfelé, és autótípus szerint kell megvenni.
2013. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!