Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő eljutni kevés...

Mennyi idő eljutni kevés tapasztalattal egy komolyabb milliós összegű,1000ccm-s motorig?

Figyelt kérdés

Kíváncsi volnék rá hogy az évek megmondják, vagy megveszem és magamtól jövök rá a dolgokra? (Nem rakom sebességbe a plafonig, meg viszonylag finoman adom neki a gázt)

24 évesen, autós tapasztalattal most váltanék, és félek hogy pont a fiatalabb éveimben kellett volna megtanulni motorozni, és mondjuk nem szorulnék segítségre.


2016. máj. 22. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Megveszed, és használod.

Segédmotorral is meg lehet halni, és a legnagyobbakat is túl lehet élni. Nem a teljesítmény öl, hanem a hülyeség.

2016. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja.

Én tavaly májusban vettem újonnan egy er6-t, teljesen kezdőként. Előtte szerintem nem motoroztam 10km-nél többet.

Tegnap jutottam el arra a szintre, hogy kanyarban már a lábtartón lévő koptató is leért.

Ha nem baromkodsz, az alap dolgokat napok alatt megtanulod, normális szinthez kell egy pár hónap, majd 1-2 év és úgy pakolod a mocit, ahogy akarod. Persze egyén függő is.

2016. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
X embernek 1 év, Y nak 10 alatt se...
2016. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!